Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

«Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 25 грудня 2015 року №64-02-VII «Про Регламент роботи Яготинської районної ради»

                                                                   

 
   

                                                 

                ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                                                       Р І Ш Е Н Н Я

 

 «Про внесення змін до рішення сесії районної ради від  25 грудня 2015 року №64-02-VII «Про Регламент роботи Яготинської районної ради»

       

    Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання всіх постійних депутатських комісій, районна рада   

                                                       

вирішила:

 

    1. Доповнити п.11, ст.20 Регламенту такими словами: «Другий варіант поіменного голосування – акламація, за яким голова лічильної комісії зачитує прізвище депутата, який голосом з місця підтверджує своє волевиявлення «за», «проти», «утримався». Секретар лічильної комісії напроти прізвища депутата ставить відповідну позначку «за», «проти», «утримався». Після закінчення голосування лічильна комісія підраховує голоси, складає протокол та подає дані про результати поіменного голосування головуючому на засіданні, а списки голосування – у секретаріат сесії. Підсумки голосування заносяться до протоколу сесії.

    В разі відсутності голови лічильної комісії, його обов’язки виконує заступник, в разі відсутності заступника голови – секретар, в разі відсутності секретаря – член лічильної комісії. В разі відсутності всіх членів лічильної комісії, обов’язки голови і секретаря лічильної комісії виконують депутати, обрані сесією.  

    До набрання чинності Закону України «Про внесення зміни до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» приймати рішення відкритим голосуванням».

 

     2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку.

   

 

Голова ради                                                  В.Г.Грицай

 

 

    м. Яготин

    12 січня 2016 року

    № 66 – 03 – VІІ