Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 25 грудня 2015 року № 64-02-VII «Про Регламент роботи Яготинської районної ради»

                                                                                                                

       

 

 

ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до рішення сесії районної ради  від 25 грудня 2015 року № 64-02-VII

 «Про Регламент роботи Яготинської районної ради»

      

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 08 квітня 2014 року  № 1184-VII «Про внесення змін до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та деяких інших законів України щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу», з метою приведення  Регламенту роботи районної ради у відповідність до цього Закону, районна рада   

                                                       

вирішила:

 

    1. Внести зміни до рішення сесії районної ради від 25 грудня 2015 року № 64-02-VII «Про Регламент роботи Яготинської районної ради», а саме:

- в частині 4 статті 24 слова: «якщо за його звільнення проголосувало не менш, як дві третини депутатів від загального складу ради, замінити словами «якщо за звільнення проголосують більшість депутатів від загального складу ради».

 

    2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку.

 

 

 

Головуючий на сесії                                                  О.І.Нікітченко

 

 

 

    м. Яготин

    21 грудня 2018 року

    № 626 -37-VІІ