Яготинська районна рада

07 лютого 2019 року відбулося пленарне засідання чергової тридцятої сесії Райківщинської сільської ради сьомого скликання

Переглядів: 505

Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій місцевих рад

07 лютого 2019 року відбулося пленарне засідання чергової тридцятої сесії Райківщинської сільської  ради сьомого скликання, яке пройшло під головуванням сільського голови Володимира Григоровича Парфененка. У роботі сесії взяли участь 8 депутатів сільської ради, секретар сільської ради Ольга Олександрівна Чепіль, головний бухгалтер сільської ради Інна Олександрівна Дулова, начальник відділу з питань організаційної та кадрової роботи Яготинської районної ради Ганна Іванівна Тележенко.

Сесійному  зібранню  передувала робота постійної депутатської комісії сільської ради з питань бюджету, соціального розвитку та земельних ресурсів, на якій детально були опрацьовані питання, винесені на розгляд сесії. 

Робота сесії розпочалася із затвердження порядку денного та  звіту головного бухгалтера І.О.Дулової про виконання  сільського бюджету за 2018 рік.

Для підтримки розвитку системи охорони здоров’я Яготинського району, депутати прийняли рішення про направлення вільних залишків бюджетних коштів загального фонду бюджету в сумі 200000 грн. на придбання Комунальному некомерційному підприємстві «Яготинська центральна районна лікарня» відеоендоскопічної апаратури для проведення діагностичних обстежень населення, з метою виявлення злоякісних новоутворень на ранніх стадіях, вартість, якого становить 4764800 грн. Також  депутати не стоять осторонь проблем культури і одностайно проголосували за виділення коштів у сумі 2800 грн.: 1700 грн. на підписку періодики для Райківщинської бібліотеки-філіалу Яготинської централізованої бібліотечної системи та 1100 грн. на придбання канцтоварів для сільського клубу.

Одним із важливих питань, які розглядались на сесії, було внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.

Відповідно до місцевої комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», депутатами прийнято рішення про надання одноразової фінансової допомоги на лікування в сумі 1000 грн. місцевому жителю К.

Всі питання, які виносилися на розгляд сесії, завдяки чіткій та злагодженій  роботі депутатів розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Сільський голова В.Г.Парфененко подякував депутатам за конструктивну роботу, за те що з розумінням віднеслися до вирішення важливого питання – придбання такої необхідної для всіх жителів Яготинщини медичної апаратури.

Г.І.Тележенко від імені голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая висловила слова вдячності депутатам Райківщинської сільської ради та сільському голові В.Г.Парфененку за співпрацю із районною радою, надання субвенцій районному бюджету, підтримці закладів охорони здоров'я, освіти та культури. Також зазначила, що тільки разом ми зможемо вирішувати прблеми громад, адже ми робимо спільну справу - працюємо задля добробуту жителів нашого району.« повернутися до списку новин