Яготинська районна рада

07.02.2019 відбулося засідання сесії Засупоївської сільської ради

Переглядів: 306

На якій депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 2018 рік, погодили надання субвенційних коштів для придбання медичної апаратури в районну лікарню та обговорили ряд інших наболілих проблем.

Так, присутні заслухали звіт головного бухгалтера сільської ради Дудки Н.Г. про виконання сільського бюджету за 2018 рік. При плані 1 млн. 034 тис. 448 грн., фактичних надходжень – 1млн.111 тис. 131 грн, що становить 107,4%.  Виконанню бюджету сільської ради сприяли надходження по орендній платі з юридичних осіб (план 419.945 грн., фактично надійшло 471.968 грн.. що становить 112,4%) та єдиного податку із сільськогосподарських товаровиробників ( план 286.609 грн., фактично надійшло 311.450 грн.. що становить 108,7%), та інші надходження. Витрати становлять 1 млн. 410 тис.759 грн. Крім захищених статей (заробітна плата, енергоносії), кошти були  витрачені на: оплату послуг з поточного ремонту доріг в селі – 65 тис.грн, на проведення нормативно-грошової оцінки земель сіл Засупоївка, Федорівка, Григорівка – 46,4 тис.грн., придбані 3 металеві контейнери для сміття – 10.800 грн  (тепер загальна їх кількість в селі – 10 шт.), розроблена проектно-кошторисна документація капітального ремонту дорожнього покриття вул. Шевченка в селі Засупоївка – 37, 4 тис.грн., та інші. Було виділено субвенційні кошти у сумі 110.995 грн на культурну, освітню та оздоровчу галузі.

Депутати сільської ради взяли активну участь у обговоренні питань порядку денного. Так, депутат Гайдай Г.Б. висловила занепокоєння, що на території села в місцях, де розташовані контейнери, навколо них постійно збирається сміття, яке машини «Комунальника» не вивозять (загружається тільки сміття з контейнерів), таким чином дані контейнери не вирішують проблему накопичення сміття на вулицях села. Також висловила пропозицію винести дане питання для  обговорення на зборах жителів села, щоб знайти найбільш прийнятний варіант вивезення сміття для громадян. Депутат Садрієва Н.П. зауважила, що треба щоб кожен житель села зрозумів, що треба відповідально ставитися до порядку на вулицях, починати з себе. Павлик Н.П. звернулася до колег з проханням підтримати пропозицію постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування бюджету та фінансів щодо виділення субвенційних коштів в сумі 50 тис. грн.. на придбання апаратури в районну лікарню. Запрошена на сесію новопризначена Засупоївським СБК Ткаченко В.Г. запросила депутатів до співпраці та звернулася з проханням вирішити питання виділення коштів для проведення культурно-масових заходів, в першу чергу -  для молоді. Ознайомила присутніх з плановими заходами на найближчий час, які будуть проведені у сільському будинку культури. 

В роботі сесії взяла участь керуючий справами апарату Яготинської районної ради Дьогтяр А.В., яка у своєму короткому виступі сказала про те, що сьогодні районна рада знаходить шляхи для належної та ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», та іншими законами. Адже кожен населений пункт, розташований  на території сільської ради має свої особливості, свої проблеми, свої досягнення, і важливо, коли хтось може поділитися набутими досягненнями у роботі, а хтось знайти шляхи вирішення проблем, користуючись досвідом сусідів по району. Важливо, щоб кожен житель сьогодні відчував, що про нього турбуються. Також висловила  вдячність депутатам Засупоївської сільської ради за прийняте рішення, яке необхідне для жителів всього Яготинського району, і, можливо, за його межами – виділення субвенційних коштів на придбання відео ендоскопічної апаратури для проведення діагностичних обстежень.

Вела сесію виконувач обов’язків сільського голови (на період чергової відпустки сільського голови) Батрак В.В., і варто відмітити, що всі присутні на сесії депутати сільської ради і запрошені були представницями прекрасної статі, що в черговий раз доводить, що жінки займають активну громадську позицію у суспільстві.

 

 

 

 « повернутися до списку новин