Яготинська районна рада

6 липня Петро Володимирович Гайдай , голова Яготинської районної ради святкує свій День народження

Переглядів: 272

 

Шановний Петре Володимировичу!

 

Прийміть щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого дня народження від депутатського корпусу та  виконавчого апарату районної ради!
Ваш високий професіоналізм і авторитет служать справі відродження та розвитку рідної Яготинщини, зростанню добробуту земляків.  Мешканці нашого району знають Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру жителів району.  Мудрість, надійність, справедливість, порядність, толерантність, доброзичливість— ці слова характеризують вас не тільки як керівника, але і як людину. Нехай ці якості залишаться з Вами і допоможуть в досягненні цілей.

Нехай ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення.
Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги задля здійснення всіх планів та задумів на відповідальній посаді. Нехай Вас супроводжує успіх у вирішенні важливих питань державотворення, а удача буде на всіх життєвих дорогах.

В цей особливий день бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, злагоди, затишку і добробуту Вашій родині, терпіння, натхнення, оптимізму та удачі.

Від усього серця бажаємо Вам любові та пошани від людей, здійснення усіх планів та нових професійних здобутків, з Божим благословенням на довгі роки в плідній праці приумножувати добробут і злагоду на Яготинщині.

Бажаємо щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Бажаємо миру, злагоди, добра, родинного затишку, Божого благословення.

Нехай Вас завжди супроводжує удача, зігріває родинне тепло, колоситься радістю і добром Ваша життєва нива.

Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров’я, а віра, надія та любов залишатимуться вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах.

 

 « повернутися до списку новин