Яготинська районна рада

Відбулося засідання чергової 39 сесії районної ради

Переглядів: 477

5 березня 2019 року відбулося засідання чергової тридцять дев’ятої сесії Яготинської районної ради VІI скликання.  Головував на засіданні очільник районної ради Петро Володимирович Гайдай. В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної виборчої комісії Бейгул Віктор Миколайович,  сільські голови та  перший заступник міського голови, заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, представники громадськості та засобів масової інформації.

Із 34 народних обранців на пленарне засідання прибули та зареєструвалися 24 особи.

На розгляд сесії було винесено 28 питань.

На початку засідання депутати визнали повноваження депутата Яготинської районної ради VII скликання Потельчака Володимира Андрійовича, відповідно до постанови районної виборчої комісії від  18 січня 2019 року № 52, яку озвучив голова районної виборчої комісії Бейгул В.М.,   щодо зняття повноважень з депутата Коцюбайла С.Ф.(БПП «СОЛІДАРНІСТЬ») та визначення наступного за черговістю депутата районної ради Потельчака В.А.(БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»).

  Відповідно до п.6.ст.24 Регламенту роботи Яготинської районної ради голова районної ради представив раді кандидатуру Потельчака В.А. для обрання на посаду заступника голови ради, якого депутати районної ради і обрали заступником голови Яготинської районної ради.

Питання порядку денного були попередньо детально розглянуті та ґрунтовно обговорені на профільних комісіях Яготинської районної ради, прийняті відповідні висновки та рекомендації,  тому  депутати районної ради на засіданні сесії  працювали оперативно та злагоджено.

Більш детально депутати вирішили заслухати питання про виконання делегованих повноважень Яготинською райдержадміністрацією. З даною інформацією виступив заступник голови Яготинської райдержадміністрації Гончар В.М.. В активному обговоренні даного питання взяли участь депутати Човпінь В.О., Гопкало В.В., Павлушенко М.А., Губерський Я.М., Чечуй А.В., представник громадськості Мусієнко А.Т.. Депутатів хвилювали питання стану доріг в районі, організація контролю за дотриманням укладених договорів щодо якості проведеного  ремонту доріг, відкриття підприємства «Агроімпорт ЛТД», та ін..

            З інформацією «Про стан дотримання законності, заходи її зміцнення та результати діяльності Яготинського відділу Бориспільської прокуратури у 2018 році» доповідав на профільній депутатській комісії Висоцький Едуард Миколайович - начальник Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, радник юстиції. Депутати вирішили прийняти до відома дану інформацію.

Депутати прийняли рішення і з інших питань порядку денного. При розгляді бюджетних питань, начальник фінансового управління Барсук О.І.  дала відповіді на питання щодо направлення вільного залишку загального фонду районного бюджету Яготинського району по конкретним статтям, зокрема і про виділення коштів на придбання медичної апаратури в районну лікарню. Депутат Павлушенко М.А. висловив прохання щодо виділення коштів на встановлення фільтрів для очищення питної води в Ничипорівській школі.

 Депутат Кулінський О.П. проінформував колег про те, що ним проведено детальний аналіз стану виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2018 рік та  проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік. Відмітив позитивні зрушення у виділенні бюджетних та залучених коштів на виконання програми в минулому році та висловив побажання щоб заплановані заходи у 2019 році достатньо фінансувалися.

В «Різному» до депутатів звернувся громадський активіст Бойко І.Б, який проінформував депутатів про проведену роботу членами робочої групи щодо створення ландшафтного парку. Депутат Кулінський О.П. висловив думку з даного питання, наголосивши на тому, що реалізації проекту необхідне серйозне фінансування, і саме тому, районна робоча група повинна тісно співпрацювати з відповідною обласною комісією.

Також до депутатів районної ради звернувся мистецтвознавець, публіцист, кандидат філософських наук Василик В.І., який презентував книгу «Посміхнися, воїне», яка видана для підняття настрою та бойового духу наших воїнів – земляків, та запропонував придбати дану книгу. Депутати районної ради відгукнулися на дану пропозицію.

По закінченню засідання сесії, голова Яготинської районної ради Гайдай П.В. подякував депутатам за плідну роботу та привітав як присутніх в залі жінок, так і,  в особі депутатів районної ради, всіх представниць чарівної статі, які є членами їх родин, колегами по роботі з наступаючим святом весни, любові і краси - 8 Березня.

 « повернутися до списку новин