Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Відбулося пленарне засідання позачергової 44 сесії Яготинської районної ради

Переглядів: 258

В роботі позачергової 44 сесії районної ради, яку провів виконувач обов’язків голови Яготинської районної ради Володимир Андрійович Потельчак, окрім 19 депутатів районної, ради взяли участь в.о. голови Яготинської районної державної адміністрації Т.П. Сухенко, заступник голови Яготинської РДА В.М. Гончар, керівники структурних підрозділів Яготинської РДА, керівники установ, організацій, представники громадськості, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови та представники ЗМІ.

Засіданню позачергової сесії районної ради передували засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, зв’язку, транспорту та комунальної власності та комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Перед початком роботи сесії головуючий Володимир Потельчак  привітав депутатів та сільських голів, які святкували свій день народження в міжсесійний період.

Головуючий зазначив, що скликання позачергової сесії обумовлено рядом нагальних питань, що потребують вирішення.

На порядок денний було винесено 9 питань:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Яготинського району за 6 мiсяцiв 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року № 622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6,7).

3. Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котельню  (30 м2 мощення)  та теплові мережі Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою:  вул. Центральна, 203, c.Лемешiвка, Яготинський р-он, Київська обл., 07730, що перебувають на балансі відділу освіти, молоді та спорту Яготинської  районної державної адміністрації.

4. Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котельню та теплові мережі Панфильського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок) за адресою: вул. Центральна, 65, с. Панфили, Яготинський р-он, Київська обл., 07750,  що  перебувають на балансі відділу освіти, молоді та спорту Яготинської  районної державної адміністрації.

5. Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на списання колісного трактора Т-40 та шкільного автобуса УАЗ 2206 державний номер АI 6728 АВ Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що перебувають на балансi вiддiлу освiти, молодi та спорту Яготинської районної державної адміністрації.

6. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 16.11.2018 року № 604-36-VII «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для I групи споживачiв (населення) та введення його в дiю з 01 листопада 2018 року».

7. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району.

8. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунального некомерційного підприємства  галузі охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району.

9. Про готовність прийняття до спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району об’єкту нерухомого майна – нежитлового приміщення  площею 177 м2, розташованого на території Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700.

Також одностайно проголосована та включена до порядку денного пропозиція депутата Ярослава Губерського про підтримку ініціативи жителів м. Яготина щодо створення єдиної об’єднаної територіальної громади в складі усіх населених пунктів Яготинського району, але в ході обговорення депутати не дійшли згоди і не прийняли рішення по даному питанню.

Не ухвалили обранці і рішення «Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на списання колісного трактора Т-40 та шкільного автобуса УАЗ 2206 державний номер АI 6728 АВ Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що перебувають на балансi вiддiлу освiти, молодi та спорту Яготинської районної державної адміністрації».

В результаті обговорення усіх інших питань були прийняті відповідні рішення.

Як видно з порядку денного, головними питаннями, з приводу яких була скликана позачергова сесія районної ради, стали зміни до бюджету району, підготовка до нового навчального року та опалювального сезону.

На завершення сесії Володимир Андрійович подякував депутатам за роботу та зазначив, що на його думку, об’єднання в одну Яготинську територіальну громаду дозволить зберегти уже існуючу медичну, освітню інфраструктуру та об’єкти комунальної власності, що розміщені на території району. А також максимально наблизити медичні, освітні та соціальні послуги до споживачів, а в подальшому дасть можливість ефективно використовувати кошти, які надходитимуть до бюджету об’єднаної територіальної громади на спрямовувати їх на розвиток громади.

Згідно з чинним законодавством результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

« повернутися до списку новин