Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

ГОЛОВА ЯГОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ П.В.ГАЙДАЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЩОТИЖНЕВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Переглядів: 174

04 лютого 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації. На порядок денний наради виносились наступні питання:

1. Про стан боротьби із злочинністю щодо крадіжки індивідуального майна громадян та забезпечення міста та району камерами відеоспостереження.

2. Про підсумки участі учнів закладів освіти Яготинського району у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад та І етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук.

3. Про перерахунок пенсій з 01січня 2019 року.

Начальник Яготинського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області А.О.Медуниця у своєму виступі зазначив наступне. Протягом січня 2019 року до журналу Єдиного обліку зареєстровано 397 повідомлень про події та кримінальні правопорушення, що на 13,1% менше ніж за аналогічний період минулого року (457).

В поточному році за зареєстрованими заявами прийнято рішення про внесення слідчими до ЄРДР по 21 матеріалу ( з них раптові смерті 2), в яких вбачається склад кримінального правопорушення (питома вага становить 5,3%), що на 65,5% менше ніж за аналогічний період минулого року (61).

У середньому протягом доби до чергової частини Яготинського ВП  надходить понад 14 заяв і повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події.

Протягом січня 2019 року на території обслуговування Яготинського ВП зареєстровано 15 злочинів майнової спрямованості проти 24 минулого року.

Крадіжок – 15 повідомлено про підозру по 3 кримінальним провадженням, направлено до суду – 3,  закрито провадження по 2 злочинах, в залишку без підозри та рішення знаходиться 10 проваджень, проти 19 минулого року, зниження  становить 4 злочини, або 21,1%.

Факти розбоїв, грабежів та незаконних заволодінь транспортними засоби у січні 2019 року на території Яготинського району не скоювались. В минулому році в січні місяці зареєстровано 1 розбій, розкрито, 1 грабіж, розкрито, та 3 шахрайства, з яких 2 закрито, 1 не розкрито.  

В період з 01.01.по 31.01.2019 складено 128 проти 102 (по лінії ПДР- проти 73/55) адміністративних протоколів проти минулого року.

З метою протидії злочинності та профілактики правопорушень на території району та міста та відповідно до загальнодержавної програми «Безпечне місто», яка покликана оптимізувати роботу поліції.

Для забезпечення відеоспостереження та оперативного управління нарядами поліції пропонується ввести в експлуатацію автоматизовану систему відеоспостереження «Безпечне місто», яка застосовується в міжнародній практиці. В рамках реалізації вказаної програми на  вулицях міста необхідно  розмістити камери відеоспостереження. Інформація з яких буде надходити до чергової частини Яготинського відділення поліції. Програмою передбачається створення принципово нового підрозділу – Центру оперативного реагування поліції, який буде акумулювати у собі всю інформацію, що надходить з камер і від мобільних нарядів. Відеокамери обертатимуться  на 270 градусів. Технічні параметри дозволять при наближенні на об’єкт зафіксувати на відстані навіть номери автомобілів, що рухаються. Відеосигнал надходитиме  на пульт чергового у кольоровому зображенні. В черговій частині буде встановлено монітор у 42 дюйми. Вся інформація зберігатиметься на сервері. Планується по місту встановити «тривожну кнопку». За допомогою цього приладу житель, який помітив порушення, може швидко викликати наряд поліції. Кнопки будуть встановлені у зоні огляду камер спостереження. Усе це в комплексі підвищить ефективність роботи нарядів поліції та сприятиме припиненню правопорушень і затриманню злочинців по «гарячих слідах».

Також відповідно до розпорядження від 11.05.2018 № 181 схвалено проект районної цільової комплексної Програми профілактики та протидії у Яготинському районі на 2018 -2020 роки «Безпечна Яготинщина». Відповідно до вказаної програми обсяг фінансування передбачений у розмірі 120 тис. грн.. на 2018-2020 роки.

Про підсумки участі учнів закладів освіти Яготинського району у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад та І етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук, доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Ю.В.Юхта.

Із 3 листопада по 23 грудня 2018 року відбулися районні учнівські олімпіади із 16 базових дисциплін: біології, фізики, української мови та літератури, іноземних мов (англійської, французької, німецької), історії, математики, екології, хімії, астрономії, географії, інформатики, правознавства, трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці), мови та літератури національних меншин (російська мова), економіки та інформаційних технологій, конкурс-захист дослідницьких робіт Малої  Академії наук та конкурс творчих робіт «Об’єднаймося ж, брати мої»

У ІІ (районному) етапі олімпіад з базових дисциплін взяли участь 431 учасник із 17 закладів загальної середньої освіти  району, що становить 21 % від загальної кількості учнів. 66 - переможців ІІ (районного) етапу буде направлено для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. 124 учні стали призерами ІІ етапу і готуються як резерв для участі в ІІІ (обласному) етапі олімпіад.

Найвищі кількісні показники мають:

Яготинський НВК № 2 – 48 переможців та призерів (23 – перших,  20 – других, 5 – третіх);

Яготинський НВК № 3 – 47 переможців та призерів (25 – перших, 13 – других, 9 – третіх);

Яготинська ЗОШ № 1 – 39 (5 – перших, 13 – других, 21 – третіх).

Серед сільських закладів загальної середньої освіти найбільшу кількість призових місць на районному етапі олімпіад мають:

Лемешівська ЗОШ I-III ст. – 10 (6 – перших, 3 – других, 1 – третє);

ОЗОНЗ Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)» – 10 (2 – перших,   4 – других, 4 – третіх).

Черняхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» – 9 (1 – перше, 3 – других, 5 – третіх);

Капустинський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» – 8 (1 – перше, 3 – других, 4 – третіх);

Богданівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» – 6 (2 – перших, 2 – других, 2 – третіх);

Сулимівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» – 4 (1 – перше, 2 – других, 1 – третє);

Панфильський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» – 2 призери, що посіли другі місця.

Ничипорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» та Двірківщинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)»   мають по 2 призера, що зайняли треті місця;

Варто відзначити високу результативність роботи педагогічних працівників з підготовки учнів до участі в II (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, а саме:

по 6 – переможців та призерів підготували Барсук В.В., Самсоненко А.І. (Яготинська ЗОШ № 1), Комаренко Т.В. (Яготинський НВК № 3), Бойко Н.В. (Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

по 5 – переможців та призерів підготували Задоя В.А. (Яготинський НВК № 2), Недобой Л.Ю. (Яготинський НВК № 3) Никифорчин Л.О. (Лемешівська ЗОШ   І-ІІІ ст.);

по 4 – переможці та призери підготували Лисенко О.Є., Мосьпан Т.Б. (Яготинський НВК № 3), Іваненко О.О. (Яготинська ЗОШ № 1), Дорошенко В.І. (Капустинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)»;

11 – педагогів підготували 3-х переможців та призерів: Шевченко Л.М., Стригун О.В., Черко Н.П. (Яготинська ЗОШ № 1), Чорненька Н.В., Табачна Т.І., Година В.І., Білаш Л.М., Тузінська Л.М., Цигипа Л.М., (Яготинський НВК № 2), Яременко Р.М. (Яготинський НВК № 3), Ляк’янець Л.О. (Сулимівський НВК «ЗОШ   І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Шеремета С.М. (Черняхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)»;

24 – педагоги підготували 2-х переможців та призерів: Алдакімова Л.Л., Панченко Л.Г., Твердохліб Н.І., Матвійок Л.В., Бондарєва Г.Я. (Яготинська ЗОШ № 1), Білоус О.І., Тяпкова Г.П., Бранець О.І., Миколаєнко А.Є., Маршевська В.М., Усенко В.І., Ус С.І., Ігліна С.М. (Яготинський НВК № 2), Грабовська В.І., Цимбаленко Л.М., Нестерко В.І., Галицька В.В., Козлова Л.Є., Моцак О.С. (Яготинський НВК № 3), Рябуха А.М. (ОЗОНЗ Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)», Шульга Ю.В. (Лемешівська ЗОШ I-III ст.), Шевчук Л.А. (Богданівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Майстренко Ж.М. (Капустинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Близнюк С.М. (Черняхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Білокур В.М. (Ничипорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)»;

52 – педагоги підготували одного переможця чи призера: Євтушенко Ю.В., Савенко С.В., Гнідаш О.П., Тимінько Л.М., (Яготинська ЗОШ № 1), Хвіст Л.О., Волошина О.М., Пєнкіна Л.П., Брюханда О.В., Стовбчата Л.П., Любенко Л.М., Гирич В.І., Беба М.О., Чорнобай Л.І. (Яготинський НВК № 2), Басанець Г.М., Диченко І.В., Салобута Т.В., Лугіна Т.В., Сехно І.А., Йора Т.С., Кісіль-Тонконіг Я.О., Денисенко Т.І., Кудінова Т.М., Яковець В.М., Гутник В.Г., Вільгоцький О.В., Юхта Ю.В. (Яготинський НВК № 3), Вдовиченко Л.В., Кубар О.Б., Лук’янець Л.О., Кошма Г.М. (Сулимівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Мала В.Г. (Лозовоярівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Заболотна Л.А., Дробуш Н.В., Федотова Т.І., Довлєтов Н.М. (Черняхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Панченко О.М., Білошицька С.С. (Панфильський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Литовченко С.М., Кущ О.П. (ОЗОНЗ Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)», Висовень Д.І., Пойда Л.М., Олійник Л.Ф. (Лемешівська ЗОШ I-III ст.), Шеповалова О.М., Криволап Н.Б., Остапець О.О., Шеремет О.П., (Богданівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)»), Осьмак К.В., Політаєва М.О. (Капустинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Лук'янець Л.О., Бойко І.Г. (Двірківщинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Ковтун М.Ю. (Фарбованський НВК «ЗОШ т І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)», Кадубінський М.М. (Супоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)».

За висновками журі переможцем з 5-ти предметних олімпіад став Гребенюк Артем, учень 11-го класу Яготинського НВК № 2, (інформатика, екологія, астрономія, фізика, математика).

Перше місце в 4-х  предметних олімпіадах посів Тимченко Роман, учень 10-го класу Лемешівської ЗОШ I-III ст. (історія, біологія, екологія, хімія).

Перемогу в 3-х олімпіадах здобув Андрусенко Іван, учень 10 класу Яготинського НВК № 3 (математика, інформаційні технології, географія).

10 учнів стали переможцями 2-х предметних олімпіад: Тєлєгін Нікіта, учень 8 класу Яготинського НВК № 3, Митько Вікторія, учениця 8 класу Яготинського НВК № 2, Сандоян Каріна, учениця 11 класу Яготинського НВК № 2, Лугін Тетяна, учениця 11 класу Яготинського НВК № 2, Табачна Злата, учениця 10 класу Яготинського НВК № 2, Усенко Микола, учень 9 класу Яготинського НВК № 2, Ковальов Євгеній, учень 8 класу Яготинського НВК № 2, Дулов Денис, учень 9 класу Яготинського НВК № 3, Мацько Юрій, учень 8 класу Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лесковець Наталія, учениця 10 класу Богданівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)».

11 грудня 2018 року в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН взяли участь 13 учнів із 8 закладів загальної середньої освіти району.

Відповідно  до умов проведення Конкурсу учні взяли участь в роботі наукових відділень та секцій:

відділення «Історії», секція «Історичне краєзнавство»:

тема роботи «Розвиток музейної справи на Яготинщині», (Висовень Дар’я, учениця 9 кл., Супоївського НВК керівник  Литвиненко Т.М.);

відділення «Історії», секція «Історичне краєзнавство»:

теми роботи «Діяльність та політичні погляди Д.І.Терпила», (Стояновська Віка, 10 кл.), «Діяльність ОУН-УПА в літературній спадщині радянської епохи», (Білокобильська Богдана, 11 кл. Сулимівського НВК, керівник Кубар О.Б.);

відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція «Українська література»:

тема роботи «Студії фольклорних ремінісценцій творчої царини Г.С.Сковороди», (Заріфі Зарміна, учениця 8 кл., Фарбованського НВК «ЗОШ            І-ІІІ ст. – ДНЗ, керівник Пінчук В.Л.) ;

відділення «Мовознавство», секція «Англійська мова»:

тема реферата «Лондон. Визначні місця. Британський музей – бібліотека», (Борзенко Софія, учениця 9 кл., Двірківщинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», керівник Ковтун О.А.);

відділення «Історії», секція «Етнологія»: тема роботи «Це не просто одяг… Це ціла нація. Це ми.», (Ткаченко Анна, учениця 11 кл., Яготинського НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», керівник  Гутник В.Г.);

відділення «Хімії та біології», секція «Біологія людини»: Кузьміна-Зубова Катерина, учениця 11 кл., Супоївського НВК, керівник Кадубінський М.М. ;

відділення «Екологія та аграрних наук», секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Мельницька Олександра, учениця 6 кл., Двірківинського НВК, керівник Бойко І.Г.);

відділення «Наук про землю», секція «Географія та ландшафтознавство»: Лесковець Наталія, учениця 10 кл., Богданівського НВК, керівник Поливанчук С.Ф.);

відділення «Наук про землю», секція «Географія та ландшафтознавство»: Маслюк Анна, учениця 11 кл., ОЗОНЗ Жоравського НВК  керівник Кононенко І.О.);

відділення «Фізики і астрономії», секція «Теоретична фізика»: Тимченко Роман ( 10 кл., Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Самоліченко Н.І.);

відділення «Екології та аграрних наук», секція «Екологія»: Мацько Юрій, учень 8 кл., Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Никифорчин Л. О.);

відділення «Хімії та біології», секція «Загальна біологія»: Денисенко Світлана ( 10 кл., ОЗОНЗ «Жоравського НВК,керівник Бойко Н.В.).

Переможцями І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році стали:

Висовень Дар’я, учениця  9 кл., Супоївського НВК відділення «Історії»,

Стояновська Віка, учениця 10 кл., Сулимівського НВК відділення «Історії»,

Білокобильська Богдана, учениця 11 кл., Сулимівського НВК, відділення «Історії»,

Заріфі Зарміна, учениця 8 кл., Фарбованського НВК відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства»,

Ткаченко Анна, учениця 11 кл., Яготинського НВК № 3», відділення «Історії»,

Кузьміна-Зубова Катерина, учениця 11 кл., Супоївського НВК , відділення «Хімії та біології»,

Лесковець Наталія, учениця 10 кл., Богданівського НВК, відділення «Наук про землю»,

Маслюк Анна, учениця 11 кл., ОЗОНЗ Жоравського НВК, відділення «Наук про землю»,

Тимченко Роман, учень 10 кл., Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст., відділення «Фізики і астрономії»,

Денисенко Світлана, учениця 10 кл., ОЗОНЗ Жоравського НВК  , відділення «Хімії та біології».

У ІI (районному) етапі ХVIIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти району, які представили 27 робіт у номінаціях «Література» (8 робіт), «Історія України та державотворення» (2 роботи), «Образотворче мистецтво» (13робіт), «Декоративно-прикладне мистецтво» (4 роботи).

У номінації «Література» підготували роботи:

Кучерявий Олександр ( 10 клас, Фарбованського НВК, вчитель Пінчук В. Л.).

Толочина Валентина, (9 клас Лозовоярівський  НВК , вчитель Мачула Г. В.)

Степанченко Ілона, Алієва Тетяна (9 клас Яготинський НВК № 3, вчитель Диченко І.В.

Крсек Дар’я, учениця (11 клас, Яготинський НВК № 3, вчитель  Гутник В.Г. )

Волошина Ірина, Маслюк Анна (11 клас, ОЗОНЗ Жоравський НВК, вчитель Супрун В.М. )

Клименко Анна, учениця 10 класу Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Клименко Л.І.

За рішенням журі Конкурсу з номінації «Література» переможцями стали:

Степанченко Ілона, учениця 9 класу Яготинського НВК № 3;

Кучерявий Олександр, учень 10 класу, Фарбованського НВК

Волошина Ірина, учениця 11 класу ОЗОНЗ Жоравського НВК.

У номінації «Історія України та державотворення» взяли участь і стали переможцями:

Ганжа Олександра, (11 клас Яготинського НВК № 2, вчитель Білаш Л.М.), Мосьпан Валерія, учениця (10 клас Яготинського НВК № 3, вчитель Яременко Р.М.).

Переможці в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно - прикладне мистецтво»:

П’єх Христина, Латай Діана, Бакун Сніжана, Сав’юк Ювеналій, Каціон Поліна, Задорожня Софія -вихованці гуртка образотворчого мистецтва Яготинського БДЮТ;

Кравець Таміла (10 клас Черняхівський НВК )

Обласний  етап: 1 переможець з української мови: Митько Вікторія,  (№ 2), 2 призери:  Алієва Тетяна (№ 3), Ворковенко Вікторія(№2);

3  призери з історії: Тєлєгін Нікіта, Губерська Оксана(№ 3), Сандоян Каріна (№2);

По 1 призеру з екології, математики: Гребенюк Артем (№2); Дулов Денис (№3)

Переможці конкурсів української мови ім.Петра Яцика та Т.Шевченка Митько Вікторія, Степанченко Ілона.

Начальник  Яготинського відділу з обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного УПФУ Київської області Ж.А.Нескорожена доповіла про перерахунок пенсій з 01січня 2019 року.

З 1 січня 2019 року для осіб, які досягли 65 – річного віку, не працюють та мають необхідний страховий стаж (жінки – 30, а чоловіки 35 років) мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на 2019 рік (4173,00 грн x 40 % = 1669,20 грн).

Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) з 01 січня 2019 року становить десять прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (14970 грн).  «Відповідні перерахунки здійснено в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися в органи Пенсійного фонду не потрібно» – зауважила Жанна Анатоліївна.

За підсумками наради голова адміністрації В.С.Шмигановський надав ряд доручень керівникам відповідних служб щодо забезпечення  законності та правопорядку в районі та відзначення обдарованих дітей, вчителів навчальних закладів.

 

« повернутися до списку новин