Яготинська районна рада

16 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання позачергової 44 сесії Яготинської районної ради

Переглядів: 242

 

 

                                                                                                         

 

                                ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА  РАДА

                                   КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

                                                      08 серпня 2019  року                                                                         № 21

 

 Про скликання позачергової

 сорок четвертої  сесії

 Яготинської районної ради

 VІI скликання

   Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве       самоврядування в Україні», скликати позачергову сорок четверту сесію Яготинської районної ради VІI скликання  16 серпня 2019 року, о 10-ій годині, в приміщенні за адресою: вул. Незалежності, 110 (четвертий поверх, великий зал адмінбудинку).

       На розгляд сесії винести питання:

    - Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Яготинського району за I пiврiччя 2019 року.

    - Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року № 622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6,7).

    - Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котельню (30 м2 мощення)  та теплові мережі Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Центральна, 203, c.Лемешiвка, Яготинський р-он, Київська обл., 07730, що перебувають на балансі відділу освіти, молоді та спорту Яготинської  районної державної адміністрації.

    - Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котельню та теплові мережі Панфильського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок) за адресою: вул. Центральна, 65, с. Панфили, Яготинський р-он, Київська обл., 07750,  що  перебувають на балансі відділу освіти, молоді та спорту Яготинської  районної державної адміністрації.

    -  Про внесення змiн до рiшення сесiї Яготинської районної ради VII скликання від 16.11.2018 року № 604-36-VII «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для I групи споживачiв (населення) та введення його в дiю з 01 листопада 2018 року».

- Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на списання колісного трактора та шкільного автобуса УАЗ 2206 державний номер АI 6728 АВ Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що перебувають на балансi вiддiлу освiти, молодi та спорту Яготинської районної державної адміністрації.

- Рiзне.  

 

                                                Виконувач обов `язків

                                                голови ради                                                                                     В. ПОТЕЛЬЧАК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин