Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Вшанування Героїв Небесної Сотні відбулося сьогодні на Алеї Слави

Переглядів: 338

Біля меморіалу «Захисникам України» на Алеї Слави 20 лютого був проведений районний захід з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В заході взяли участь керівники  району та міста, представники громадських організацій, трудових колективів підприємств, установ, організацій, учнівська молодь та жителі міста.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували відвагу, силу духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Хвилюючим був виступ учасника АТО, який добровольцем відправився захищати кордони України з посади сільського голови с.Фарбовано С.Дорошенка.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. І ніхто не вправі забути морозні дні 2013-2014 років, коли в ім’я віри і правди, один за одним падали від куль майданівці аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті…

Герої довели, що наш український народ – нескорений, а його дух незламний. Героїзм демонструють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

             Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

      Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Герої не вмирають! Слава Героям!

« повернутися до списку новин