Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

відбулось пленарне засідання чергової 41 сесії районної ради

Переглядів: 398

 

 

 Відбулося пленарне засідання чергової сорок першої сесії

Яготинської районної ради VІI скликання.

 

 Засідання сесії провів виконувач обов’язків голови районної ради Потельчак В.А. Участь у роботі сесії взяли 20 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Шмигановський В.С., перший заступник міського голови Овчаренко С.О., сільські голови,  заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, представники громадськості та засобів масової інформації.

     На початку роботи сесії до депутатів звернувся Власко С.І. – начальник Яготинського районного сектору ГУ ДСНС з проханням виділити кошти на придбання взуття для особового складу. Головуючий запропонував на наступному засіданні чергової сесії районної ради заслухати питання «Про хід виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій   техногенного та природного характеру  на 2018-2022 роки».

      На порядку денному депутати розглянули питання:

1. Про виконання районного бюджету Яготинського району за І квартал 2019 року.

2. Про направлення вільного залишку загального фонду районного бюджету Яготинського району.

3. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року № 622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6,7).

4. Про хід виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Яготинському районі на 2016-2020 роки.

5. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Яготинському районі на 2017-2018 роки.

6. Про збереження зелених насаджень (лісопосадки, лісосмуги, парки, сквери та ін.) населених пунктів Яготинського району.

7. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році.

8. Про хід виконання Яготинської районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2021 роки.

9. Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу району.

10. Про хід виконання Програми з організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018-2022 роки у Яготинському районі.

11. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – будинку цегляного, загальною площею 102,2 м2 та гаража цегляного, загальною площею 91,6 м2, розташованих за адресою: вул. Незалежності, 69 а, м. Яготин, Київська обл., 07700.

12. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – нежитлових приміщень,  загальною площею 144,9 м2, розташованих на першому поверсі лікувального корпусу,  за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700.

13. Про роботу  КПТМ «Яготинтепломережа» в опалювальному сезоні 2018-2019 років.

14. Про надання дозволу КПТМ «Яготинтепломережа» на передачу в оренду частини нерухомого майна, майданчика з твердим (бетонним) покриттям розміром 3,5м х 3,5м, загальною площею 12,25 м², розташованого за адресою: вул. Мічуріна 63-А, м. Яготин, Київська область, 07700.

15. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на списання основних засобів.

16. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради (в новій редакції)

 

 

     Питання порядку денного були попередньо розглянуті профільних комісіях Яготинської районної ради, прийняті відповідні висновки та рекомендації. Але, під час розгляду їх на засіданні сесії, депутати активно і детально обговорили практично кожне питання. Зокрема, народних обранців хвилювали факти масового неконтрольованого вирубування зелених насаджень в парковій зоні міста та випалювання трави на великій кількості площі, необхідність проведення профілактичної роботи працівниками служби надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникнення пожеж (Кулінський О.П.), наявність випадків вимагання коштів з батьків у дошкільних та шкільних навчальних закладах району для придбання канцтоварів та проведення ремонтних робіт

(Губерський Я.М.), причини відсутності інвесторів в Яготинському районі (Гопкало В.В.), можливість передачі приміщення міського клубу для облаштування спортивного комплексу (Потельчак В.А.),  необхідність виділення бюджетних коштів для навчальних закладів району та збереження закладів освіти (Петренко А.І.). Депутати районної ради висловили слова вдячності за проведену роботу в опалювальному сезоні 2018-2019 років Форостяному О.С.- директору КПТМ «Яготинтепломережа». Також депутати відзначили незадовільне відношення деяких своїх колег до виконання громадського обов’язку -  ігнорування  участі в засіданнях,  чим не виконують своїх депутатських обов’язків, які їм довірили їх виборці, жителі Яготинського району.

     По кожному з питань порядку денного прийняті відповідні рішення. З одного питання порядку денного, а саме «Про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу району», депутатами рішення не прийняте.

     По закінченні роботи сесії до депутатів звернувся Потельчак В.А. з проханням підтримати ініціативу жителів району у придбанні відео ендоскопічної медичної апаратури для проведення діагностичних обстежень з метою попередження, в тому числі, онкологічних захворювань. Станом на сьогодні зібрано коштів понад 2 млн. грн.., сума, яку необхідно зібрати ще – 250 тис. грн.

 

« повернутися до списку новин