Яготинська районна рада

Підготовка до сесії районної ради триває

Переглядів: 283

16 січня 2019 року  о 10.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії  Яготинської районної  ради  з питань агропромислового  комплексу, земельних відносин та екології під головуванням А.М.Дяченка за участю голови Яготинської районної ради  П.В.Гайдая.

В ході проведення засідання  обговорювалися питання планування роботи  комісії  на 2019 рік, затвердження технічної документації  з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки.

В інформативному порядку начальник  відділу  в Яготинському районі головного управління Держгеокадастр у Київській області Л.Г.Дьоміна ознайомила депутатів зі змінами у законодавстві щодо земельних питань, також надала  роз’яснення стосовно загальнонаціональної грошової оцінки земель та колективної власності на землю.

На засідання комісії був запрошений начальник Яготинської експлуатаційної дільниці Трубізького водного господарства  І.Г.Андрощук, який  проінформував членів комісії стосовно стану водних об’єктів у Яготинському районі, визначення переліку водних об’єктів, виготовлення технічних паспортів на водойми, можливості очищення водойм  та інше.

За результатами розгляду питань членами комісії прийняті відповідні висновки та рекомендації.« повернутися до списку новин