Яготинська районна рада

Керівники обласного та районного рівнів відвідали заклади охорони здоров’я в Яготині

Переглядів: 2017

Після проведеної зустрічі губернатора області Чернишова О.М. з активом району, керівники обласного та районного рівнів відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради  (головний лікар Нескорожений В. С.) та Комунальне некомерційне підприємство «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Яготинської районної ради (головний лікар Сахно І.І.). Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Торкунов О.М., директор департаменту охорони здоров’я КОДА Іонов М.М., голова Яготинської районної ради Гайдай П.В., голова Яготинської районної державної адміністрації Кудрявський О.М. та інші офіційні особи провели робочу зустріч з адміністраціями закладів охорони здоров’я в Яготині, - про це було домовлено ще під час зустрічі в Броварах (зустріч медиків із заступниками Міністра охорони здоров’я).

 Торкунов О.М. та  Іонов М.М. запевнили керівництво району та медичних закладів, що прийняття постанови КМУ від 15.01.2020 № 23-р щодо затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я зовсім не означає закриття районної лікарні в Яготині. Це рішення приймалося на підставі аналізу кількості та якості надання медичних послуг, але в жодному випадку, мова про закриття лікарні не йшлася і не йдеться, - запевнили представники обласних структур. Вирішення питання створення опорної лікарні на базі  КНП «Яготинська ЦРЛ» Яготинської районної ради не передбачає закриття чи не закриття районної лікарні.

Після ознайомлення з нашими закладами, гості були приємно вражені і новим стерилізаційним відділенням, яке оснащене німецькою технікою, і великим об’ємом проведених ремонтних робіт в лікувальному та поліклінічному корпусах, і наявним новим сучасним медичним обладнанням. Ознайомилися також з умовами перебування та лікування хворих в інфекційному відділенні лікарні.

Наостанок, всі присутні висловили сподівання і впевненість, що спільними зусиллями, як районної так і обласної влад та керівників закладів охорони здоров’я всі необхідні та можливі  шляхи для матеріального забезпечення лікарні, розширення переліку та покращення якості медичних послуг будуть знайдені.

Доречі, в понеділок, 10 лютого відбудеться зустріч представників Національної служби здоров’я України спільно з представниками проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з керівництвом місцевих державних адміністрацій, власниками та керівниками та особами, які відповідають за фінансові питання діяльності закладів охорони здоров’я Київської області, що надають спеціалізовану медичну допомогу. Участь у зазначеній  зустрічі візьме і делегація нашого району на чолі   з  Гайдаєм П.В – головою районної ради, Кудрявським О.М.- головою райдержадміністрації.

 « повернутися до списку новин