Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

ЯГОТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ

Переглядів: 386

З метою підготовки техніки, працівників до зернозбиральної компанії та дій у разі виникнення пожежі на підприємстві, 23 червня рятувальники Яготинського РС провели профілактичну роботу у сільськогосподарському підприємстві ТОВ «Придніпровський Край», де на сьогоднішній день вже у самому  розпалі проводиться підготовка до збирання ранніх зернових культур. Першочерговим завданням для рятувальників Київщини є забезпечення пожежної безпеки під час збирання зернових та технічних культур. Рятувальники оглянули транспортні засоби які будуть задіяні у зернозбиральній компанії. Під час обстеження комбайнів акцентовано значну увагу на обладнанні необхідним комплектом первинних засобів  пожежогасіння.

Під час профілактичної роботи з працівниками сільського підприємства був проведений інструктаж та здійснено закріплення знань з ефективного використання первинних засобів  пожежогасіння при пожежі у вигляді реагування на пожежу членами ДПД.

 На завершення рятувальники залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових та встановили заборону використання відкритого вогню та паління у хлібних масивах.

 

« повернутися до списку новин