Яготинська районна рада

Голова районної ради П.В. Гайдай провів  виїзний прийом громадян  в с. Червоне.

Переглядів: 304

         Відповідно до затвердженого графіку, 25 лютого 2020 року відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради Гайдаєм П.В. у с. Червоне за участю сільського голови Скаленко Т.О.

          Виявилось, що одна з найболючіших проблем жителів села  – відсутність фельдшера на селі (майже півроку) та ліків першої необхідності. Як повідомила сільський голова, це дійсно велика проблема в селі,   адже за таку заробітну плату, яку пропонують медичному працівнику, бажаючих надзвичайно важко знайти. По вівторках  проводить прийом дільничний амбулаторії загальної медицини с. Лозовий Яр. Вітер О.К.. З даного питання відбулася телефонна розмова з Сахном І.І. керівником Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради, який повідомив, що,  при першій можливості, дане питання буде вирішуватись.

         До голови районної ради також звернулась жителька села, пенсіонерка  Сукур Ольга Іванівна, з проханням  надання матеріальної допомоги на лікування. Петро Володимирович повідомив громадянці про те, що вона має можливість отримати певну суму коштів на лікування через Яготинську районну комплексну Програми «Турбота» на 2016-2020 роки,  та пояснив механізм виділення даних коштів. В свою чергу, сільський голова Скаленко Т.О. пообіцяла вирішити питання надання матеріальної допомоги шляхом виділення коштів з місцевого бюджету (теж діє місцева програма). Також Тетяна Олександрівна повідомила, що звернеться з даним проханням до керівника місцевого господарства ТОВ «Причиське»  Скаленка П.І., враховуючи, що заявниця Сукур О.І. довгий час працювала в господарстві.

Інші звернення громадян стосувалися питань комунального господарства.« повернутися до списку новин