Яготинська районна рада

Голова районної ради провів щотижневу оперативну нараду

Переглядів: 292

Проведена оперативна щотижнева нарада

18 березня 2019 року голова Яготинської районної ради Гайдай П.В. провів щотижневу оперативну нараду за участю заступника голови районної ради та  працівників виконавчого апарату районної ради.  

         На нараді були обговорені питання про участь працівників районної ради у двомісячнику по благоустрою на закріпленій території, а також про організацію роботи з проведенню благоустрою на територіях сільських рад Яготинського району, відповідно до розподілу між керівним складом ради. Заступник голови ради Потельчак В.А. проінформував про проведені виїзди в села району з метою налагодження співпраці з сільськими головами та депутатами районної ради в питаннях організації благоустрою.

Петро Володимирович заслухав кожного працівника виконавчого апарату районної ради про виконану роботу за минулий тиждень, а також про плани на поточний тиждень.

Також були обговорені питання виконавської дисципліни, підготовки та надання обґрунтованих відповідей на письмові звернення громадян і на звернення, з якими звернулися громадяни до голови районної ради під час особистого прийому.

 

         

 « повернутися до списку новин