Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

23 червня - День державної служби!

Переглядів: 446

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!

Дорогі колеги!

Від депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

На плечах, як державних службовців, так і посадовців органів місцевого самоврядування – нелегка праця і величезна відповідальність. Адже саме вас громадяни сприймають, як представників держави, по діях кожного роблять висновки про владу в районі і державу в цілому.

Усі ми повинні працювати в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, прозорості, гласності, відданості справі, персональної відповідальності за виконання посадових повноважень.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу. Тому з особливим теплом висловлюю подяку за сумлінну, наполегливу працю вам, шановні колеги, які своє життя присвятили цій нелегкій роботі – служити людям, країні.

Впевнений, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю вам витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                                  Петро ГАЙДАЙ

« повернутися до списку новин