Яготинська районна рада

Відбулось засідання постійних депутатських комісій

Переглядів: 332

    З метою вивчення і підготовки питань для розгляду на черговій 39 сесії районної ради сьогодні, 26 лютого 2019 року, під керівництвом голови районної ради Петра Володимировича Гайдая, спочатку відбулося засідання двох постійних депутатських комісій районної ради – з питань бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності, а потім кожна комісія засідала окремо і розглядала решту питань, які потребували вивчення профільною комісією.

У засіданні комісій взяли участь в.о. начальника управління фінансів Яготинської райдержадміністрації Т.П.Шекера, начальник відділу освіти, молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації Ю.В.Юхта, директор КПТМ «Яготинтепломережа» О.С.Форостяний, в.о. головного лікаря П.М.Гавриленко, заступник головного лікаря з економічних питань В.І.Приймак  та головний бухгалтер Л.В.Махоніна Комунального некомерційного підприємства «Яготинська ЦРЛ», заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділу Яготинського РВК В.Г.Лазоренко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій управління економічного, агропромислового розвитку торгівлі та інвестицій Яготинської райдержадміністрації С.В.Мостовий, головний спеціаліст містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Яготинської райдержадміністрації Н.М.Пелехань, провідний спеціаліст з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Л.В.Блощинська-Котьонок.

На засіданні постійних комісій обговорені питання: про розгляд листа Головного управління ДФС у Київській області щодо погашення податкового боргу по КПТМ «Яготинтепломережа» та про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік. На комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики заслухали Тамару Петрівну Шекеру, яка доповіла про виконання районного бюджету Яготинського району за 2018 рік, про направлення вільного залишку загального фонду районного бюджету Яготинського району» та про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року №622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік». Депутати одноголосно підтримали проект рішення «Про встановлення розмірів частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності району», по якому доповідав Сергій Віталійович Мостовий. Про розгляд проекту рішення «Про виконання районної Програми «Надання фінансової підтримки КПТМ «Яготинтепломережа» на опалювальний сезон 2017-2018 років» доповідав Олег Степанович Форостяний, а про хід виконання Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Яготинського району на 2018-2019 роки» проінформував Володимир Григорович Лазоренко.              Комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності, крім спільних, розглянула ще ряд питань: 1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2018 рік.

2. Про встановлення кінцевого тарифу на постачання теплової енергії по ТОВ «Генеруюча компанія «Укрспецтепло» для бюджетних установ та введення його в дію з 01 лютого 2019 року.

3. Про передачу у комунальну власність територіальної громади міста Яготин об`єкта нерухомого майна - будівлі бойлерної, що розташована за адресою: вул. Незалежності, 130-а, м. Яготин, Київська область, 07700 та перебуває у спільній власності територіальної громади сіл та міста Яготинського району.

4. Про внесення змін до рішень сесії від 16 листопада 2018 року № 605-36-VII «Про здійснення заходів з ліквідації Яготинської профілактичної дезінфекції Яготинської районної ради (КП Яготинська профілактична дезінфекція), від 28 грудня 2018 року № 652-37-VII «Про затвердження складу ліквідаційної комісії з ліквідації Яготинської профілактичної дезінфекції Яготинської районної ради (КП Яготинська профілактична дезінфекція) та передачі нежитлової будівлі – нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району, розташованої за адресою: вул. Незалежності, 69-а, м. Яготин, Київська обл., 07700, на баланс Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради».

5. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації на передачу в оренду відділу культури, туризму, національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації нерухомого майна - спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району - приміщення Яготинського інклюзивно-ресурсного центру площею 82,6 м?, розташованого за адресою: вул. Ветеранів, буд. 5, м. Яготин, Київська область, 07700.

6. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» на списання основних засобів.

7. Про розгляд листа Міністерства культури України від 25.01.2019р. № 131/7-3/10-19 щодо спорудження пам`ятника К.Білокур в м.Яготині.

8. Про розгляд листа Департамента охорони здоров`я КОДА від 04.02.2019 № 33-36-04/569 щодо передачі приміщення екстреної медичної допомоги розташованого на території КНП «ЯЦРЛ».

Також депутати заслухали інформацію Яготинської ЦРЛ стосовно виконання рішення сесій щодо розрахунку, розподілу і використання плати за оренду (суборенду) об’єктом спільної власності - Комунальним некомерційним підприємством «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради за період 2016-2018 роки. По всіх питаннях, розглянутих на засіданнях комісій прийняті відповідні висновки та рекомендації.« повернутися до списку новин