Яготинська районна рада

Чергова сесія районної ради

Переглядів: 445

У п’ятницю, 21 вересня, відбулося засідання чергової 34 сесії Яготинської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Григорович  Грицай. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради , голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський,  заступники голови адміністрації , керівники структурних підрозділів адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості.

Із 34 народних обранців прибули та зареєструвалися 24 особи.

За доброю традицією, голова районної ради привітав іменинників минулого місяця:

  • Грицай Віктор Григорович 28.08.1959 року
  • Левченко Павло Миколайович 01.09.1957 року
  • Савченко Сергій Іванович 04.09.1970 року
  • Усенко Олександр Павлович 06.09.1983 року
  • Човпінь Володимир Олександрович 15.09.1951 року
  • Мотора Олександр Павлович 18.09.1959 року

На початку засідання депутати розглянули та підтримали пропозиції депутатів про внесення змін до порядку денного, включивши до планових питань ще 3 питання, а саме:

  • Про депутатський запит Губерського Я.М.
  • Про надання інформації Яготинської райдержадміністрації про припинення діяльності Громадської ради при Яготинській райдержадміністрації
  • Про передачу котельні Яготинської центральної районної лікарні на баланс КПТМ «Яготинтепломережа».

Таким чином, на розгляд чергової сесії було винесено 26 питань.

Попередньо, на засіданнях профільних комісій депутати заслухали та провели всебічне обговорення інформаційних матеріалів. по питаннях, винесених на представлених керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками установ району, працівниками виконавчого апарату районної ради, погодили всі проекти рішень, та рекомендували голові районної ради винести на розгляд 34 –ї чергової сесії районної ради всі питання, що розглядалися з відповідними доповненнями та пропозиціями, які були висловлені та проголосовані депутатами районної ради – членами профільних комісій.

Однак, при розгляді питання, що стосувалося передачі котельні Яготинської ЦРЛ в оренду, то це питання не було підтримане депутатами. Як зазначив заступник голови районної ради О.П. Усенко, минулорічна зима вже показала, як себе зарекомендувало підприємство , яке займається альтернативним опаленням, від цього мусили страждати не тільки всі працівники лікарні, а й численні жителі як нашого району, так і сусідніх районів, які лікувалися взимку в Яготинській ЦРЛ.

Неприпустима ситуація, коли температура у деяких відділеннях, завдяки альтернативному опаленню, була 12-14 градусів тепла! Тому, вже з весни цього року йшла розмова, щоб не допустити подібної ситуації, а також підтримати наше комунальне підприємство «Яготинтепломережа», новопризначений директор якого О.С.Форостяний зарекомендував себе, як діловий, компетентний, відповідальний, принциповий керівник, який може вирішити дане питання при відповідній підтримці депутатів районної ради та райдержадміністрації.

Крім того, визначення підприємства, яке буде опалювати лікарню повинно пройти через процедуру конкурсу, і заява про те, що вже проведені підготовчі роботи іншим підприємством (яке пропонує альтернативне опалення) незрозуміла і передчасна, адже рішення повинні прийняти народні обранці, які представляють інтереси виборців – жителів Яготинського району.

Голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський, обурившись таким ходом подій, демонстративно вийшов із зали засідань, змусивши так вчинити всім присутнім на сесії працівникам адміністрації. Чотири  депутати також слідом за очільником райдержадміністрації покинули залу, залишивши сесію без кворуму.

Враховуючи, що кворум для подальшого проведення сесії в результаті даних дій став недостатній, голова районної ради був вимушений оголосити про перерву і закінчення першого пленарного засідання 34 чергової сесії та повідомив, що друге пленарне засідання відбудеться через тиждень. Прийнято рішення продовжити сесію 28 вересня о 10.00.« повернутися до списку новин