Яготинська районна рада

Проведено районний захід з нагоди Дня Соборності України

Переглядів: 394

Вже традиційно, 22 січня урочисті заходи, з нагоди святкування Дня Соборності України, були проведені біля пам'ятника Тараса Шевченка, який розташований на території Яготинського НВК "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3". У районних заходах взяли участь учні старших класів,  представники трудових колективів, громадськості, керівники району та міста.

Організатори та автори сценарію підготували свято так, що патріотично – виховний захід був проведений цікаво, змістовно, інформаційно насичено, креативно  та професійно. Це і декламування віршів, і виконання пісень, і оформлення, і сама атмосфера,  яка наскрізь була проникнута патріотизмом і почуттям гордості за нашу рідну Україну, що  не залишила жодного присутнього байдужим. «Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини…Немає життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна  - це пісня, яка вічна на цій землі, бо Україна – це наше минуле, сьогодення і майбутнє», - лунали слова ведучих.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України! Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Ми повинні пам’ятати про незліченні жертви наших співвітчизників покладені на вівтар незалежності.

У пам'яті нашого народу назавжди кров’ю будуть записані імена юнаків, що загинули під Крутами, і той цвіт нації, що загинули в радянських таборах, і Небесна Сотня, і сьогоднішні наші захисники , які захищають кордони нашої держави на сході України. Саме сьогодні 22 січня минає шість років загибелі перших активістів Євромайдану, Героїв України. Вони будуть завжди з нами поки ми  будемо їх пам’ятати.

На знак вшанування світлої пам'яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, присутні схилили голови і вшанували їх хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку.

А фінальну пісню «Україна», яку виконували митці, підхопили присутні  і співали всі разом…

Слава Україні! Слава українському народові! Героям слава!

 « повернутися до списку новин