Яготинська районна рада

Підготовка до сесії триває

Переглядів: 359

В ході підготовки до чергової тридцять сьомої сесії районної ради, на цьому тижні проведені засідання постійних депутатських комісій.

Зокрема, 11 грудня 2018 року працювала комісія з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Депутати розглянули та обговорили ряд проектів рішень порядку денного чергової сесії районної ради та інші питання, які потребували вивчення профільною комісією, а саме:

1. Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради про медикаментозне забезпечення закладів охорони здоров’я».

2. Звіт виконувача обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради про медикаментозне забезпечення закладу охорони здоров’я.

3. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на 2019 рік.

4. Про хід виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Яготинському районі на 2018-2020 роки.

5. Про розгляд скарги виконувача обов’язків Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради Шулли І.Т. про недопущення його в конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня».

6. Про розгляд заяв виконувача обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради

Шулли І.Т. та  депутата районної ради Шулли Р.І.

7. Про погодження звільнення Шулли Івана Томашовича - виконувача обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради.

8. Про погодження призначення Нескороженого Вадима Сергійовича – на посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради.

9. Про розгляд депутатського звернення депутата Шулли Р.І.

10. Про розгляд листа Організаційного комітету Київського обласного Форуму сім’ї від 3.11.2018 року щодо участі у роботі «Київського обласного Форуму сім’ї» голів та членів постійних депутатських комісій з питань освіти, молоді та культури.

            12 грудня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв`язку та комунальної власності. На порядок денний комісії були винесені та розглянуті наступні питання:

1.Про звіт Програми розвитку  Комунальної установи «Яготинський районний Трудовий архів»  за 2016-2017 роки.

2. Про затвердження Положення Комунальної установи «Яготинський районний Трудовий архів» (нова редакція)

3. Про затвердження Програми розвитку Комунальної установи «Яготинський районний Трудовий архів» на 2019-2021 роки.

4. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинска центральна районна лікарня» Яготинськох районної ради на передачу  в оренду нерухомого майна спільної власність територіальної громади сіл та міста Яготинського району – частини нежитлового приміщення ганку поліклінічного корпусу, загальною площею 2,0 кв.м, за адресою: вул.Незалежності, 71, м.Яготин, Київська область, 07700.

5. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська  центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – нежитлового підвального приміщення поліклініки, загальною площею 35,3 м2,  за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700.

6. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська  центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – нежитлового приміщення, загальною площею 21,6 м2, розташованого на першому поверсі поліклініки, за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700.

7. Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для 2 (бюджетні установи) та 3 групи (інші споживачі) споживачів та введення його з 01.11.2018.

8. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради Київської області  від 19.12.2017 № 420-26-VII «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району».

9. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради Київської області  від 19.12.2017 № 421-26-VII «Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належить до спільної власності територіальних громад Яготинського району та Типової форма контракту з керівником підприємства, установи, організації, що є у спільній власності територіальних громад Яготинського району».

10. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради Київської області  від 19.12.2017 № 422-26-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій, що належить до спільної власності територіальних громад Яготинського району та Складу конкурсної комісії для проведення відбору на зайняття вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Яготинського району».

11. Про порядок передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району.

12. Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл  та міста Яготинського району.

13. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Яготинської РДА на передачу в оренду відділу культури, туризму, національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Яготинського району трьох кімнат приміщення Яготинського інклюзивно-ресурсного центру площею 33,9 м², розташованого за адресою: вул. Ветеранів, буд. 5, місто Яготин, Київської області, 07700.

14. Про затвердження Статуту Комунального підприємства теплових мереж «Яготинтепломережа».

15. Про розгляд колективного звернення від 11.12.2018 року щодо перевірки якості газу.

16. Про розгляд звернення І.Б.Бойка стосовно утворення робочої групи щодо організації підготовчих робіт по створенню ландшафтного парку ім. Розумовського в м. Яготині.

Постійні депутатські комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики та з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку відбудуться  за планом.

За результатами вивчення і розгляду питань підготовлені висновки і рекомендації постійних комісій, які будуть розглянуті на пленарному засіданні чергової 37 сесії Яготинської районної ради.

 

 

 « повернутися до списку новин