Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Перші доручення нового очільника області

Переглядів: 453

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новопризначений голова Київської облдержадміністрації О.Д.Терещук 9 листопада провів виїзну робочу нараду в Яготинському районі за участю керівників структурних підрозділів та апарату Київської облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади на місцях, керівників органів виконавчої влади та  місцевого самоврядування Яготинського та Згурівського районів, представників установ та організацій, депутатів місцевих рад, громадського активу.

Користуючись нагодою прямого спілкування з очільником області, представники громади ставили різні проблемні питання. Зокрема, Капустинський сільський голова Пуцик М.В. порушив питання про використання до 400 га сіножатей і пасовищ як ріллю, в результаті чого місцевий бюджет недоотримує значні кошти. Головою КОДА було дано доручення Головному управлінні держгеокадастру у Київській області провести інвентаризацію землі. Яготинський міський голова Дзюба Н.М. озвучила одне з болючих питань для жителів міста – ремонт дороги по вул.Толбухіна. Присутні на нараді працівники облавтодору пообіцяли за 20 днів провести ремонт дороги, якщо дозволять погодні умови. Депутат Яготинської районної ради Павлушенко М.А. акцентував увагу на необхідності термінового ремонту дороги,  яка проходить через село Ничипорівку, а також про те, що на поймі річки Супій 80 га сінокосів використовується, як рілля. Також він порушив питання про те, що декілька років тому були виділені кошти на розчистку ставків в селах Ничипорівка та Трубівщина, але ставки до сьогодні стоять без води і кошти невідомо,  куди поділися. Очільник області дав доручення екологічній інспекції провести перевірку розчистки ставків, в разі виявлення порушень, направити справу до прокуратури. Громадські активісти Ковбота М.І. та Бойко І.Б. підняли питання про діяльність Яготинської філії по експлуатації газового господарства ВАТ «Київоблгаз» та  створення ландшафтного парку. Крім того, було порушено багато інших питань, які стосувалися використання земельних ділянок, контролю якості харчових продуктів відповідальними службами, відновлення роботи санітарно-епідеміологічної служби в Яготинському районі,  оптимізації відділень «Укрпошти» в районах,соціальний захист населення, та ін..

Терещук О.Д. повідомив, що в КОДА відкрито телефон довіри, куди зможе зателефонувати будь-який мешканець Київщини зі своїми проблемами. Гаряча лінія працює з 9.00- 20.00. Номер: 044 286 84 11.

         Голова Київської облдержадміністрації розпорядився, щоб протокол наради протягом двох днів було опубліковано на сайті обладміністрації, а журналістів і громадськість попросив проконтролювати виконання завдань. Також зазначив, що під час  наступного візиту до Яготинського району особисто перевірить виконання доручень даного протоколу наради. Чекаємо на дієві результати.

« повернутися до списку новин