Яготинська районна рада

30 квітня - День прикордонника України!

Переглядів: 161

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника України.
Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас - це почесний обов’язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.

Відвагу, мужність і бойове братерство ви демонструєте щодня, щогодини, щомиті, інколи віддаючи найдорожче – своє життя, особливо в наш час військової агресії з боку Російської Федерації. Впевнені, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції старшого покоління.

Ви – зразок професіоналізму, витримки й сміливості, ваша нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод, є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Захист кордону держави, із сивої давнини до сьогодні, залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі й пошані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська пошана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

 

З повагою, 

голова Яготинської районної ради Петро ГАЙДАЙ.

 

 

 « повернутися до списку новин