Яготинська районна рада

Голова районної ради П.Гайдай взяв участь у роботі колегії райдержадміністрації.

Переглядів: 338

Голова Яготинської ради П.Гайдай взяв участь у черговому засіданні колегії райдержадміністрації, яка була проведена виконувачем обов’язків голови адміністрації Т. Сухенко. В засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники установ та організацій району, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

Перед початком засідання членам колегії був представлений новопризначений районний військовий комісар В. Пронін.

         На розгляд колегії райдержадміністрації було винесено ряд питань, що стосувалися: перегляду розміру нарахувань плати за послуги з централізованого опалення для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу за грудень 2019 року; впровадження медичної реформи у вторинній ланці медицини та перспективи розвитку комунального  некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна  лікарня» Яготинської районної ради  у 2020 році; виконання в Яготинському районі  Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за 2019 рік та стан виконання контрольних документів у структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування за 2019 рік.

          Гайдай П.В. взяв активну участь в обговоренні питань. Зокрема, стосовно впровадження медичної реформи в районі та перспектив розвитку комунального  некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна  лікарня» Яготинської районної ради  у 2020 році зазначив, що районна рада планує розгляд даного питання на розширеному зібранні за участю депутатів районної ради, сільських голів безпосередньо в районній лікарні.

Стосовно розгляду питання перегляду розміру нарахувань плати за послуги з централізованого опалення для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу , Петро Володимирович повідомив, що районною радою направлено лист до райдержадміністрації, в якому запропоновано,  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку із зміною ціни природного газу» та доручення голови Київської облдержадміністрації  від 26.12.2019 № 58-1за підсумками он-лайн наради щодо зменшення вартості централізованого опалення для населення, відповідно до рішення сесії Яготинської районної ради  від 20 листопада 2015 року № 11 – 01 – VІІ «Про делегування повноважень Яготинської районної ради Яготинській районній державній адміністрації», разом з керівником   КПТМ «Яготинтепломережа» Яготинської районної ради  Форостяним О.С. опрацювати питання зменшення вартості теплової енергії для населення та надати відповідні матеріали для розгляду на сесії Яготинської районної ради, яка буде проведена 24.01.2020 року.« повернутися до списку новин