Яготинська районна рада

5 грудня – День працівників статистики

Переглядів: 286

Шановні працівники статистики Яготинщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників статистики.

               За роки незалежності України державна статистика зазнала суттєвих змін, головним результатом яких є зростання її ролі в економіці та суспільстві. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення. Саме тому подальший розвиток країни без належної роботи органів статистики забезпечити неможливо.

              На нинішньому етапі суспільних перетворень статистика має забезпечувати об'єктивну, прозору оцінку результатів економічного і соціального розвитку країни, задовольняти потреби держави і громадськості в інформації, що допомагала б впливати на темпи і масштаби змін, вносити в разі потреби необхідні корективи у свої дії.

         Статистичні дані мають надзвичайно важливе значення для розвитку всіх галузей Яготинщини, адже саме статистика відображає дійсну соціально-економічну ситуацію в районі.

Переконаний, що ви й надалі об’єктивно відображатимете реальний стан речей, орієнтуючись на міжнародні норми діяльності. Нехай  запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.

            З нагоди професійного свята дозвольте висловити вам щиру вдячність за високий професіоналізм, об'єктивність, відданість та відповідальне ставлення до справи. Вірю, що ви і надалі з честю виконуватимете свій професійний обов’язок.

 Бажаю вам усього найкращого в усіх   добрих починаннях в ім'я розквіту України, її народу. Зичу плідної роботи, творчих успіхів, щастя та благополуччя вам і вашим сім'ям.

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                  В.Г.Грицай« повернутися до списку новин