Яготинська районна рада

Проведена чергова сесія Супоївської сільської ради

Переглядів: 360

7 лютого 2019 року відбулась чергова сесія Супоївської сільської ради під головуванням  сільського голови  Півака Ігора Володимировича, на якій    були присутні 9 депутатів сільської ради. У робочому порядку відвідав сесію голова Яготинської районної ради Гайдай П.В..

     На порядок денний виносились важливі питання,  серед яких - про підсумки виконання сільського бюджету за 2018 рік. Півак І.В. доповів депутатам про надходження та використання коштів, порівнюючи основні показники з 2017 роком. Наголосив, що  Супоївькою сільською радою  постійно здійснюється фінансова підтримка культурної сфери ( у минулому році виділено 101тис.грн);  виділяються кошти на розвиток спорту – продовжується ремонт спортивного клубу, закуплений спортивний інвентар, тенісний стіл, виділяються кошти на  участь у спортивних змаганнях, проводиться оплата  бензину та виділяються кошти на харчування  спортсменів.  Постійно проводяться роботи по упорядкуванню  чотирьох  кладовищ – установлено новий паркан, ворота, організовується прибирання  за рахунок громадських робіт. У 2018 році проведено ямковий ремонт доріг та  вуличного освітлення. П’ятдесят громадян села отримали одноразову матеріальну допомогу  на лікування та покращення соціально-побутових умов на суму  майже 80 тис.грн. Сільською радою виділялась субвенція на підтримку медичної галузі (260 тис.грн.). Директор Супоївського НВК  Кудрявцева В.М. інформувала депутатів про використання коштів, виділених  на освітню галузь – для школи, садочка  ( 313 тис.грн.).  Так, за рахунок субвенцій них коштів в школі установлено усі вікна, двері, унітази, проводиться заміна батарей, виписана преса, облаштовано шкільний стадіон, придбано меблі, запчастини для шкільного автобуса.

     Також на сесії розглядались питання :  про внесення змін до бюджету 2019 року; про розгляд заяв громадян на матеріальну допомогу; про адміністративні порушенні та громадські роботи; про затвердження технічної документації. 

     П.В.Гайдай у своєму зверненні до депутатів відзначив їх активну участь у обговоренні питань порядку денного сесії. Адже кожне питання було детально, ґрунтовно розглянуто, доповідачами надано роз’яснення щодо прийняття рішень, у відповідності до  чинного законодавства України. Також обговорено питання, важливі для кожного жителя села, а саме: проведення благоустрою села, упорядкування територій біля сільських магазинів. У кінці зустрічі між головою Яготинської  районної ради та депутатами Супоївської сільської ради відбулося обговорення, мабуть найбільш актуального на сьогодні питання,  -  створення  об’єднаних територіальних громад.

 « повернутися до списку новин