Яготинська районна рада

15 лютого 2020 року о 12.00 в  Яготинському районному будинку культури відбудеться районний захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 349

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Однією  із найбільш болючих для України була участь її воїнів у війні в Афганістані.

Понад 160 тисяч українців пройшли дорогою цієї, майже десятирічної, війни, більше 3 тисяч додому так і не повернулись, ще понад 8 тисяч отримали поранення!

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Урочисті заходи та святковий концерт з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбудуться  15 лютого 2020 року, о 12.00 в  Яготинському районному будинку культури. Запрошуємо мешканців району та міста взяти участь у заходах.« повернутися до списку новин