Яготинська районна рада

виконувач обов`язків голови районної ради В.А.Потельчак взяв участь у щотижневій апаратній нараді за участі заступника голови Яготинської райдержадміністрації В.М.Гончара

Переглядів: 255

15 липня  виконувач обов’язків  голови Яготинської районної ради В.А. Потельчак взяв участь у апаратній нараді, яку провів заступник голови Яготинської райдержадміністрації Володимир Гончар  за участі  виконувача обов’язків керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Орел,  начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій району, районних ЗМІ.

На апаратній нараді розглянуто важливі питання життя району: про соціально – побутове обслуговування інвалідів війни, ветеранів війни та праці, ветеранів військової служби; про проведення чергового перерахунку пенсій з 01.07.2019 року; про стан виконання контрольних документів у структурних  підрозділах райдержадміністрації,  територіальних органах центральних органів виконавчої влади та в органах місцевого самоврядування за І півріччя 2019 року.

Підводячи підсумки наради заступником голови райдержадміністрації В.Гончаром було підсумовано роботу за попередній тиждень та надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, зокрема щодо підготовки до опалювального сезону та проведення ремонтних робіт в дошкільних закладах міста. Також наголосив на забезпеченні належного рівня виконавської дисципліни, своєчасного і якісного виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями голови райдержадміністрації.

За матеріалами офіційного сайту Яготинської райдержадміністрації

 « повернутися до списку новин