Яготинська районна рада

7 грудня - День місцевого самоврядування

Переглядів: 417

 

7 грудня в Яготинському районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні, у затишній залі будинку культури зібрались керівники місцевої та районної влади, депутати всіх рівнів міста та району, члени виконавчих комітетів, працівники міської, районної та сільських рад, а також запрошені гості, жителі міста та району. 

День місцевого самоврядування – це свято української громади. Здавна громада була в Україні не лише первісною й елементарною формою соціальної організації, а й особливою формою соціальної самоорганізації, яка не знає ієрархії та домінування, і навіть моделлю ідеального суспільства.

Нині українцям доводиться знову вчитися самоврядуванню, вчитися самостійно ухвалювати рішення і бути за них відповідальними.

 «Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Саме від наполегливої і самовідданої праці депутатів всіх рівнів, відповідальності та громадської позиції, залежить доля кожного населеного пункту нашого району», - зауважив голова районної ради В.Г. Грицай.

Голова районної ради В.Грицай вручив Почесні грамоти Київської обласної ради та цінні подарунки, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Яготинського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

  • Авраменко Наталії Василівні – головному спеціалісту з питань організаційної та кадрової роботи Яготинської районної ради,
  • Васик Аллі Олексіївні  – заслуженій артистці естрадного мистецтва  України,
  • Черку Анатолію Юрійовичу – раднику голови районної ради з питань юридичного забезпечення, за сумлінну працю на благо територіальної громади сіл та міста Яготинського району, за мужність і самовідданість, проявлений героїзм під час захисту територіальної цілісності Батьківщини, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
  • Шуллі Руслану Івановичу – депутату Яготинської районної ради VII скликання, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Яготинського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Також відзначив Подяками Київської обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Яготинського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

  • Павлушенко Миколу Артемовича – депутата Яготинської районної ради VII скликання
  •  Строкача Леоніда Сергійовича – депутата Яготинської районної ради VII скликання, технолога ТОВ «Трумф харчові технології».

Голова районної ради В.Грицай вручив Подяку командира військової частини А0209  Васик Аллі Олексіївні - заслуженій артистці естрадного мистецтва  України, за сприяння розвитку культури і духовності в Збройних Силах України, за професіоналізм, проявлення творчої ініціативи для військовослужбовців, які виконують Конституційний обов`язок з захисту суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення операції об`єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

За багаторічну активну роботу, спрямовану на зміцнення і розвиток профспілкової організації, чуйне ставлення до людей та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради В.Г. Грицай вручив грамоти Президії Київської обласної організації профспілки працівників державних установ України:

  • заступнику Яготинського міського голови Олені Іванівні Федині.
  •  Двірківщинському сільському голові Олександру Вікторовичу Івахно.
  • Секретарю Лозовоярівської сільської ради 1992-2018 років Людмилі Василівні Пінчук.
  • Секретарю Червонівської сільської ради Герасимчук Людмилі Василівні.

«На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, створення комфортних умов для проживання мешканців селищ, міст, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще ніж благополуччя рідної землі», - зауважила  Яготинський міський голова Наталія Миколаївна Дзюба.

Очільниця міста побажала успіхів у роботі, здійснення заповітних мрій, всіх планів і депутатських зобов’язань заради розвитку і процвітання рідної Яготинщини. 

До святкової програми, своїми пісенними дарунками, долучився народний артист України Павло Дворський та сини В'ячеслав та Павло-молодший, які щиро привітали усіх присутніх зі святом – Днем місцевого самоврядування і висловили впевненість у щасливому завтра в нашій незалежній, самостійній, соборній державі Україна.

 « повернутися до списку новин