Яготинська районна рада

Вітаємо працівників статистики

Переглядів: 180

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики. Це професійне свято було встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи Державного комітету статистики України та враховуючи значний внесок працівників цієї галузі у розвиток економіки держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників статистики» від 2 грудня 2002 року № 1120/2002. Відтоді працівники органів статистики саме 5 грудня щороку приймають на свою адресу вітання із професійним святом.

Статистика – це вид інформації, статистика – це вид діяльності, статистика – це наука, статистика – це мова цифр. Немає сильніших і вагоміших аргументів у руках спеціаліста, ніж статистичні дані. Так говорять про статистику ті, хто займається нею професійно. 

З цієї нагоди хочу привітати працівників цієї галузі з професійним святом, побажати їм міцного здоров'я, особистого щастя, достатку, миру, творчої наснаги та подальших трудових досягнень. 

 «Вашою найважливішою функцією є інформування органів влади та громадськості про кількісне та якісне відображення суспільних процесів і явищ в країні. З кожним днем зростає значення статистичної інформації, яка дає можливість розробляти перспективні плани, програми розвитку усіх галузей економіки нашого краю, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення, поліпшення життя громадян».

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                                                      П. Гайдай

 

 « повернутися до списку новин