Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Підготовка до сесії районної ради триває

Переглядів: 208

                  23 вересня 2019 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв`язку та комунальної власності під головуванням голови комісії О.І.Нікітченка.

                  В роботі комісії взяли участь:  Гончар Володимир Миколайович – в.о. голови Яготинської районної державної адміністрації, Колозіна Г.О.- начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Яготинської райдержадміністрації,

      Дорошенко Тетяна Василівна – в.о. начальника управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій Яготинської  райдержадміністрації, Романова Алла Миколаївна -  в.о. директора Яготинської дитячої школи мистецтв, Нескорожений Вадим Сергійович - головний лікар Комунального некомерційного підприємства  «Яготинська центральна районна лікарня».

            На розгляд комісії були винесені питання:

            1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік за І півріччя.      

            2. Про надання дозволу вiддiлу культури, нацiональностей та релiгiї  Яготинської районної державної адмiнicтрацiї на передачу в оренду нерухомого майна спiльної власностi територiальних громад сiл та мiста Яготинського району – нежитлового примiщення, вiльного гаража Яготинської дитячої школи мистецтв, загальною площею 155,6 м2, (бокс № 3-24,5 м2) за адресою: вул. Незалежностi 81, м. Яготин, Київська область, 07700.

                  3. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – нежитлового примiщення, загальною площею 10,2 м2, яке розташоване у адмiнiстративнiй будiвлi, за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700.

                  4. Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії.

            5. Про прийняття в спільну власність територіальних громад сіл та міста Яготинського району об`єкту нерухомого майна приміщення котельні з обладнанням, яка знаходиться за адресою: вул. Черняховського, 1 а, м.Яготин, Київська обл., 07700 та передачу на баланс КПТМ «Яготинтепломережа».

            6. Про розгляд листа Антимонопольного комітету України від 10.09.2019р. № 06-02/5167.

            Всі питання  розглянуті та прийняті відповідні висновки та рекомендації до розгляду на черговій сесії районної ради.

 

« повернутися до списку новин