Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Допомога завжди вчасна і необхідна

Переглядів: 329

Сьогодні, у День захисту людей похилого віку, саме ця категорія людей отримала вагому і суттєву допомогу.

Голова Яготинської районної ради П.В. Гайдай звернувся листом від 12.06.2020 до Генерального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» В.П.Безсмертного з проханням про виділення благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування для жителів Яготинського району, які перебувають в будинках «Доглянутої старості» Яготинського  територіального центру обслуговування громадян (надання соціальних послуг)  (директор центру - Шмигановська Валентина Іванівна). Таких будинків в районі два -  в селах  Капустинці та Черняхівка , в кожному з них проживає по 23 особи. І вже сьогодні до будинку в Черняхівці допомога була доставлена. До переліку продуктів харчування увійшли: м’ясо, риба, крупи, мука, овочі, фрукти та ін. Днями таку ж допомогу отримає в будинок «Доглянутої старості» в селі Капустинці.

Щиро дякуємо ТОВ «Баришівська зернова компанія» в особі Віктора Петровича Безсмертного за надану благодійну допомогу, яка стала несподіваним приємним подарунком для людей, які так потребують уваги, тепла і людської доброти!

Пам’ятаємо народний вислів «Добро і зло повертається тричі до того, хто його вчинив», - робіть добро, і воно повернеться сторицею!

 

« повернутися до списку новин