Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Відбулося засідання чергової 45 сесії районної ради

Переглядів: 218

 

Сьогодні, 24.09.2019 року, голова Яготинської районної ради П.В.Гайдай провів пленарне засідання чергової сорок п’ятої сесії Яготинської районної ради VІI скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, в.о. голови райдержадміністрації В.М. Гончара,  керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості.

Із 34 народних обранців прибули та зареєструвалися 19 осіб.

За доброю традицією, голова районної ради привітав іменинників минулого місяця: Грицай Вiктор Григорович 28.08.2019 - депутат районної ради

Бондаренко Віктор Васильович 29.08.2019 - Засупоївський сільський голова            

Левченко Павло Миколайович 01.09.2019 - депутат районної ради

Сіренко Олександр Олександрович 03.09.2019 – депутат Київської обласної ради

Шулла Iван Iванович 03.09.1981 - депутат районної ради

Савченко Сергiй Iванович 04.09.2019 - депутат районної ради

Усенко Олександр Павлович 06.09.2019 - депутат районної ради

Владіміров Сергій Ігорович 13.09.1967 - Кулябівський сільський голова

Човпiнь Володимир Олександрович 15.09.2019 - депутат районної ради

Мотора Олександр Павлович 18.09.1959 - депутат районної ради

Бугай Олексiй Олександрович 23.09.1978 - депутат районної ради

На розгляд чергової сесії було винесено 13 питань.

Депутатами одноголосно прийняли рішення затвердити наступний порядок денний 45- сесії:

1.Про Звернення депутатiв Яготинської районної ради до Президента України щодо  недопущення вiдкриття ринку земель сiльськогосподарського призначення.

2. Про хід виконання Яготинської районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру  на 2018-2022 роки.

3.Про хід виконання Яготинської районної програми створення страхового фонду документації на 2016-2020 роки.

4. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік за І півріччя.

5. Про хід виконання Програми «Місцевих стимулів» для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню Яготинського району на 2016-2020 роки.

6. Про хід виконання Програми забезпечення Яготинського району якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

7. Про хід виконання Яготинської районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

8. Про надання дозволу вiддiлу культури, нацiональностей та релiгiї  Яготинської районної державної адмiнicтрацiї на передачу в оренду нерухомого майна спiльної

власностi територiальних громад сiл та мiста Яготинського району – нежитлового примiщення, вiльного гаража Яготинської дитячої школи мистецтв, загальною

площею 155,6 м2, (бокс №3-24,5 м2) за адресою: вул. Незалежностi 81, м. Яготин, Київська область, 07700.

9. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – нежитлового примiщення, загальною площею 10,2 м2, яке розташоване у адмiнiстративнiй будiвлi, за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700.

10. Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії.

11. Про забезпечення повноважень щодо використання водних ресурсів на території Яготинського району (р. Супій).

12. Про прийняття в спільну власність територіальних громад сіл та міста Яготинського району об’єкту нерухомого майна приміщення котельні з обладнанням, яка знаходиться за адресою: вул. Черняховського 1а, м. Яготин, Київська обл., 07700, та передачу на баланс КПТМ «Яготинтепломережа».

13.Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року № 622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6).

Попередньо, на засіданнях профільних комісій депутати заслухали та провели всебічне обговорення інформаційних матеріалів по питаннях, винесених на розгляд сесії,  погодили всі проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести на розгляд 45 –ї чергової сесії районної ради всі питання, що розглядалися з відповідними доповненнями та пропозиціями, які були висловлені та проголосовані депутатами районної ради – членами профільних комісій.

Активну участь у обговоренні питань взяли депутати районної ради Гопкало В.В., Кулінський О.П., Нікітченко О.І., Купрій В.А., Чечуй А.В., Губерський Я.М., Лобурець О.А., Павлушенко А.М., Бугай О.О., Гайдай П.В., Потельчак В.А.

Звернення депутатiв Яготинської районної ради до Президента України щодо  недопущення вiдкриття ринку земель сiльськогосподарського призначення також підтримав і висловив занепокоєння від імені фермерів району можливим продажем землі  голова «Асоціації фермерських господарств Яготинського району» Бойко А.Б.. Активним учасником в обговоренні питань порядку денного  стала громадський активіст Мусієнко А.Т. Інформував депутатів про діяльність ПрАТ «Яготинський рибгосп» керівник підприємства О.Є. Новіков.

       Доповідали з питань порядку денного на сесії : Колозіна Г.О.- начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Яготинської райдержадміністрації; Загурський Д. В. - завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Яготинської райдержадміністрації; Дорошенко Т. В. – в.о. начальника управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій Яготинської райдержадміністрації; Величко Г.В. – начальник управлiння працi та соцiального захисту населення Яготинської райдержадміністрації; Шекера Т. П. - в.о начальника управління фінансів  Яготинської райдержадміністрації; Сахно І.І. - головний лікар  Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради; Романова А. М.– в.о. директора  Яготинської дитячої школи мистецтв.

         З 11  питань порядку денного прийняті відповідні рішення. З двох питань порядку денного, а саме «Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії» та «Про забезпечення повноважень щодо використання водних ресурсів на території Яготинського району (р. Супій)» депутатами рішення не прийняте.

« повернутися до списку новин