Яготинська районна рада

Голова районної ради Гайдай П.В. відвідав Черняхівку

Переглядів: 399

        

Голова районної ради Гайдай П.В. взяв участь у роботі чергової 38 сесії Черняхівської  сільської раді, яка відбулася  29 січня 2019 року  Виконувач обов’язків сільського голови Катерина Петрівна Чернякова звітувала про свою роботу за 2018 рік,  також були розглянуті питання затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за 2018 рік,  про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку села за 2018 рік, про стан виконання контрольних документів за 2018 рік, про направлення вільних залишків, про затвердження плану роботи сільської ради на 2019 рік.

       Катерина Петрівна дуже конкретно та прозоро доповіла про використання бюджетних та позабюджетних коштів сільської ради. Так, було відзначено, що кошти були направлені  на соціальні потреби,  вирішення господарських проблем на селі,  допомогу школі, дитячому садочку, ремонт доріг, матеріальну допомогу жителям села. Депутати Черняхівської сільської ради у 2018 році приймали рішення щодо виділення коштів центральній районній лікарні на придбання діагностичної апаратури , на допомогу будинку  доглянутої старості, який діє на території села.

        Приємно відмітити, що у 2019 році  є плани продовжити роботу по покращенню соціально-економічного розвитку села: облаштування сільського стадіону, ремонт будівлі сільської ради, допомога школі, садочку та культурній галузі села (доріжки біля будинку культури, ремонт пам’ятника, меморіальної  дошки) .

         У своєму зверненні до депутатів сільської ради П.В.Гайдай відмітив, що метою зустрічі є вивчення потреб громади Черняхівської сільської ради, налагодження ефективної  співпраці між усіма гілками влади.  Петро Володимирович наголосив, що і  надалі розраховує на  розуміння та підтримку депутатів у вирішенні питань щодо соціального захисту  кожного громадянина села.

 

 

 « повернутися до списку новин