Яготинська районна рада

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Переглядів: 300

15 лютого минає 30  років з дня виведення військ з Афганістану. Цей день в календарі зазначений Указом Президента України, як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав: Афганістану, В’єтнаму, Лівану, Кореї, Чехословаччини, Югославії, Венгрії, Йємену, Об’єднаних Арабських еміратів, Єгипту.

 Молоді хлопці йшли не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.

Ті з них, які повернулись до рідного дому, впорядковують рідну українську землю. Майже кожен із них, нагороджений орденами і медалями. Кожен із них, найкраще розуміє цінність людського життя і сутність мирного існування. Кожен знає, як боляче оплакувати втрати, кожен із них чесний перед власною совістю і світлою пам’яттю. Для кожного з них, нагороди  Батьківщини є  незабутньою пам’яттю про суворі дні війни, про безкорисливу дружбу і  вірність військовому обов’язку.      

Воїни-афганці стали прикладом мужності, героїзму, відваги і для тих наших земляків,які сьогодні стоять на захисті мирного неба над нашою головою.                  

Від імені депутатського корпусу  Яготинської районної ради  та від себе особисто бажаю вам та вашим родинам -  здоров'я,   щастя,   миру,  душевного спокою,   злагоди,  добробуту  у   великому домі, що зветься - Україна.  Слава вам, воїни-афганці! Низький уклін від усіх земляків. Хай віра, надія ніколи не покидають вас.

З повагою

голова Яготинської районної ради П. Гайдай« повернутися до списку новин