Яготинська районна рада

Сьогодні депутати Яготинської районної ради VІІ скликання припинили свої повноваження

Переглядів: 653

                                               Шановні жителі Яготинської громади !

3 грудня 2020 року проведено першу сесію Бориспільської районної ради VIIІ скликання. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» припинено повноваження Яготинської районної ради VII скликання, так як, згідно постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», Яготинський район увійшов до складу Бориспільського району.

Отже депутати Яготинської районної ради VII скликання були останнім районним депутатським корпусом в історії нашого Яготинського району!

Нам приємно відмітити, що за час нашої співпраці між виконавчим апаратом районної ради, постійними депутатськими комісіями, районною державною адміністрацією, органами самоврядування на місцях, депутатами обласної і Верховної рад були взаєморозуміння та повага.

Хочемо  подякувати громаді, депутатам, міському та сільським головам, установам і організаціям, підприємствам і підприємцям,  всім тим, хто приклав своїх зусиль для забезпечення  злагодженої роботи районної ради, наповнення бюджету, підвищуючи тим самим  авторитет органів  місцевого самоврядування. Всім тим, хто допомагав у роботі.

Переконані, що Яготинська районна рада VII скликання за час своєї каденції рішеннями, визначенням перспектив, а часом і простим людяним відношенням, довела свою дієздатність, компетентність та професіоналізм і була відкритою для пропозицій щодо вирішення питань, які віднесені до її повноважень та готовою до співпраці з усіма гілками влади, громадськими організаціями і окремими громадянами з питань розвитку Яготинського району.

Бажаємо і новообраним депутатам працювати з повною віддачею сил на благо жителів району! Бажаємо, щоб справи кожного зміцнювали впевненість людей у вашій відповідальності за стан справ у громаді.

7 грудня депутати та працівники органів місцевого самоврядування відзначатимуть своє професійне свято. Напередодні, ми зі словами вдячності звертаємося і до працівників органів місцевого самоврядування попередніх скликань, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного краю та добробут його мешканців.

Бажаємо всім жителям розвитку і процвітання  нашої Яготинської об’єднаної територіальної громади, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди,  та родинного затишку!

Нехай нас всіх береже Бог!

 

 

З повагою

голова Яготинської районної ради Петро ГАЙДАЙ,

депутатський корпус та виконавчий апарат Яготинської районної ради

 

 

 

 « повернутися до списку новин