Яготинська районна рада

14 грудня відбудеться засідання чергової 37 сесії Яготинської районної ради

Переглядів: 448

 Розпорядження Яготинської районної ради від 29 листопада 2018 р. № 91

"Про скликання чергової тридцять сьомої сесії  Яготинської районної ради VІI скликання"

 У відповідності до частини 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: скликати чергову тридцять сьому сесію Яготинської районної ради VІI 14 грудня 2018 року, о 10-ій годині, в приміщенні за адресою: вул. Незалежності, 110 (четвертий поверх, великий зал адмінбудинку). На розгляд сесії винести питання:

- Звіт голови Яготинської районної ради.

- Звіт голови Яготинської районної державної адміністрації щодо виконання делегованих районною радою повноважень.

- Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік.

- Про хід виконання Програми фінансування заходів з територіальної оборони в Яготинському районі на 2017-2020 роки.

- Про стан дотримання законності, заходи її зміцнення та результати діяльності Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури.

- Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території Яготинського району.

- Звіт виконувача обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради про медикаментозне забезпечення закладу охорони здоров’я.

- Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради про медикаментозне забезпечення закладів охорони здоров’я.

- Звіт про виконання Програми розвитку Комунальної установи «Яготинський районний Трудовий архів» на 2016-2018 роки. - Про хід виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Яготинському районі на 2018-2020 роки.

- Різне.« повернутися до списку новин