Яготинська районна рада

Відбулося покладання квітів з нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни

Переглядів: 351

 

Сьогодні голова Яготинської районної державної адміністрації О. Кудрявський, Яготинський міський голова Н. Дзюба, перший заступник Яготинської РДА О. Васільєв, керуючий справами виконавчого апарату Яготинської районної ради А. Дьогтяр та військовий комісар Яготинського районного військового комісаріату В. Пронін вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, поклавши квіти до Братської могили на Меморіальному комплексі «Алея Слави». 

Героїчний шлях визволителів Другої світової війни – це невичерпне джерело сьогоднішнього натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні,  тих хто віддав своє життя в ім’я свободи і незалежності Батьківщини, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

Але, на жаль, навіть після закінчення Другої світової війни, наша багато стражденна Україна знову переживає втрату своїх синів.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її Східних рубежах, нерідко ціною власного життя. Знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу за те, що відвойовуєте українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього!

Доземний уклін ветеранам та вічна наша вдячність – живим і полеглим.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, мирного неба, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим! 

       Слава Україні!

       Слава нашим  героям!« повернутися до списку новин