Яготинська районна рада

Голова районної ради провів щотижневу оперативну нараду

Переглядів: 314

Голова районної ради провів щотижневу оперативну  нараду.                                      

11 лютого 2019 року голова Яготинської районної ради Гайдай П.В. провів щотижневу оперативну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.  

         Працівники районної ради, які були присутні на сесіях сільських рад, що відбулися на минулому тижні (Засупоївська, Райківщинська та Супоївська сільські ради), доповіли про основні питання, які були розглянуті на засіданнях та проблеми кожного населеного пункту, про які йшла мова під час проведення сесій. Нажаль, запланована на 08.02.2019 року сесія Сотниківської сільської ради не відбулася, причина – відсутність необхідного кворуму депутатів, і, як зазначив Гайдай П.В., - це один з показників роботи сільського голови.       

 В ході проведеної наради також обговорені питання:

      -   виконання  посадових  обов`язків  працівниками  апарату  за  минулий  тиждень, основні напрями  діяльності на наступний тиждень;        

- дотримання  в  роботі  правил внутрішнього трудового розпорядку виконавської дисципліни в роботі з документами;

- підготовка до проведення виїзного прийому в селі Годунівка, який відбудеться 12.02.2019;

- підготовка матеріалів до проведення чергової 39 сесії Яготинської районної ради  та план проведення засідань постійних депутатських комісій.

          Гайдай П.В. дав доручення з метою контролю за надходженням і раціональним використанням бюджетних коштів, підготувати необхідні листи та розглянути в порядку контролю за виконанням рішення сесій  питання розрахунку, розподілу і використання плати за оренду (суборенду) об’єктами спільної власності сіл та міста Яготинського району за період 2016-2018 роки на засіданні постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності.« повернутися до списку новин