Яготинська районна рада

Яготинська районна рада відстоює законні інтереси громадян.

Переглядів: 306

 

 

       Питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об'єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів регулює Закон України «Про звернення громадян». Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

До Яготинської районної ради з проблем щодо порушень  при нарахуванні наданих послуг з газопостачання працівниками Переяслав – Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз» звернувся житель м. Яготин Ковбота М.I. Крім того, Микола Іванович повідомив, що вже декілька років він не може вирішити питання про підключення його будинку, в якому він проживає з сім’єю, до газопостачання. Відключення від газу відбулося 25.04.2016 року.

         З метою належного та об’єктивного розгляду дане звернення було направлене до Переяслав - Хмельницького відділення АТ «Київоблгаз» та до Переяслав-Хмельницького вiддiлу продажiв ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з проханням  детально та ґрунтовно розглянути дане звернення та надати інформацію по вказаним фактам.

         Надійшли відповіді від офіційних інстанцій, які 11 сiчня 2020 року Микола Іванович отримав особисто. Зокрема повідомлено, що йому необхідно звернутися в Яготинське відділення АТ «Київоблгаз» та виконати загальноприйняті правила по порядку включення споживачів.

Будемо надіятися, що після офіційної відповіді ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», по завершенню майже 4 років,  питання все - таки буде вирішено позитивно.« повернутися до списку новин