Яготинська районна рада

Проведено районний захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Переглядів: 577

Надзвичайно зворушливо і щиро був проведений районний захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Яготинському РБК 15 лютого.

З теплими словами вдячності за героїчні подвиги, приклади мужності, вірність військовому  інтернаціонального обов’язку та  побажаннями миру, злагоди, міцного здоров’я звернулися до присутніх в залі учасників афганської війни та учасників бойових дій на території інших держав керівники району та міста: голова Яготинської райдержадміністрації О.М.Кудрявський, голова Яготинської районної ради П.В.Гайдай, та міський голова Н.М.Дзюба. Всі також говорили і про те, що воїни – афганці є не тільки прикладом для тих, хто сьогодні боронить кордони нашої держави на Сході країни, а і стоять у їх лавах. Як знак глибокої поваги і вдячності, міська рада прийняла рішення про увіковічення пам’яті ветерана війни в Афганістані, кавалера численних орденів та медалей, учасника війни на Сході України, Героя України – присвоївши назву новій вулиці у місті Яготині імені героя-афганця – Олега Міхнюка.

Виступ Процика М.І., який вже не одне десятиліття очолює районну спілку воїнів – афганців,  був сповнений спогадами тих років, коли 18-20 річні юнаки з честю виконували свій  інтернаціональний обов’язок під час проходження військової служби в Афганістані. З болем в серці Микола Іванович говорив і про те, що сьогодні політики та деякі інші люди по-різному відносяться до десятилітньої війни в Афганістані, і іноді, нажаль, говорять речі, про які всім, хто проходив службу, виконуючи свій військовий обов’язок боляче чути і сприймати. Згадав і про те, що прості жителі Афганістану досить дружелюбно і по – доброму ставилися до хлопців у військовій формі. А всі, хто там побував, пройшли через справжнє горнило війни, проявили мужність, це дійсно герої, і заслуговують тільки на повагу і шанобливе ставлення до себе.

          Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав найцінніше, що є у кожної людини – своє власне життя, виконуючи свій військовий обов’язок. Право покласти квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на Алеї Слави було надано В.В.Голубу та А.П. Задорожньому.

         Надзвичайно теплою, зворушливою, душевною і професійною була концертна програма заходу. Ведуча заходу О.Розум та кожен з учасників концерту зробили все можливе для цього. А деякі номери навіть розчулили багатьох присутніх до щирих сліз.

По завершенню урочистостей учасники бойових дій на території інших держав, представники влади району, міста,  громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам Яготинщини».

        Ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. 

        Слава Героям!« повернутися до списку новин