Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Підготовка до сесії триває

Переглядів: 352

       28 лютого 2019 року  о 15.00 відбулось засідання постійної депутатської комісії  Яготинської районної  ради VII  скликання з питань агропромислового  комплексу, земельних відносин та екології під головуванням Дяченка А.М . Участь у засіданні комісії взяли:  голова Яготинської районної ради   Гайдай П.В., головні спеціалісти  управління  економічного , агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій Яготинської райдержадміністрації Мостовий С.В. та Близнюк Б. П.

На  порядку  денному  були розглянуті питання, які комісією було рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради, а саме:

 -  Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік.

- Про підготовку до проведення весняно-польових робіт.

Також депутати розглянули лист Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель та лист  Комітета Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, яким  за дорученням Голови Верховної  Ради Парубія А.В. було розглянуто рішення Яготинської районної ради та звернення депутатів Яготинської районної ради щодо продовження мораторію на продаж землі..

           Депутат Губерський Я.М. вніс пропозицію щодо включення до  порядку денного комісії питання «Про розвиток водного та рибного господарства Яготинського району». В ході обговорення,  депутати вирішили, що дане питання потребує додаткового вивчення .

Наступне питання, яке було порушене депутатами -  це проблема  випилювання дерев в місцевому парку. Було вирішено на черговому засіданні комісії заслухати інформацію відповідальних осіб щодо розчищення парку та створення ландшафтної  зони. 

« повернутися до списку новин