Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Голова районної ради Гайдай П.В. провів оперативну нараду

Переглядів: 587

5 червня голова Яготинської районної ради Гайдай П.В. провів оперативну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради. На нараді обговорено питання підготовки до пленарного засідання чергової п’ятдесят другої сесії Яготинської районної ради VІI скликання, яка буде проведена 12 червня 2020 року о 10-ій годині, в приміщенні за адресою: вул. Незалежності, 110 (четвертий поверх, великий зал адмінбудинку).

Голова районної ради акцентував увагу на проведення засідань профільних постійних депутатських комісій, на яких, відповідно до Регламенту роботи районної ради,  планується попередній розгляд питань порядку денного сесії. Крім того, є ряд питань, які теж потребують розгляду депутатами. Ці питання стосуються об’єктів спільної власності територіальних громад Яготинського району, а саме: про стан розгляду  адміністративних справ, що знаходяться в провадженні Київського окружного адміністративного суду за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до навчальних закладів району, а також  розгляд листа Яготинської міської ради від 04.05.2020 № 05-23/210 щодо перепризначення субвенції коштів з міського бюджету, які були виділені  на придбання медичного обладнання для  КНП «Яготинська районна лікарня»Яготинської районної ради та ін.

Прийнято рішення провести засідання профільних постійних депутатських комісій 10 червня о 9-ій годині в малому залі адміністрації.

« повернутися до списку новин