Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Відбулося пленарне засідання позачергової 55 сесії Яготинської районної ради

Переглядів: 353

20 жовтня 2020 року, після розгляду питань порядку денного на профільних комісіях, відбулася позачергова 55 сесія Яготинської районної ради, на якій головував Петро Володимирович Гайдай.

У роботі сесії взяли участь в.о. голови Яготинської райдержадміністрації О.Васільєв, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій,  представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати розглянули п’ять питань порядку денного:

1.  Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 20.12.2019 року № 780-48-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2020 рік».

Доповідач: Барсук О. – начальник управління фінансів Яготинської райдержадміністрації.

Співдоповідач: Гопкало В. – заступник  голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

2. Про надання дозволу на списання безнадійної дебіторської заборгованості по Акціонерному комерційному агропромисловому банку «Україна».

Доповідач:Барсук О. – начальник управління фінансів Яготинської райдержадміністрації.

Співдоповідач: Гопкало В. – заступник  голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

3. Про затвердження Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2020 рік.

Доповідач: Васільєв О. – в.о. голови  Яготинської райдержадміністрації.

Співдоповідач: Гопкало В. – заступник  голови  постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

4. Про погодження переукладання контракту з керівником Комунального підприємства теплових мереж «Яготинтепломережа» Яготинської районної ради Київської області.

Доповідач: Васільєв О.  в.о.  голови  Яготинської райдержадміністрації.

Співдоповідач: Нікітченко О. – голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності.

5. Про надання дозволу сектору культури, національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації   на списання основних засобів та необоротних активів.

Доповідач: Соколенко Л. – завідувач сектору культури, національностей та релігії  Яготинської райдержадміністрації.

Співдоповідач: Нікітченко О. – голова постійної депутатської комісії з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної

На початку пленарного засідання слово взяв депутат Анатолій Онищенко, який працює водієм на Яготинській підстанції постійного базування Переяславської станції екстреної медичної допомоги. Анатолій Миколайович дав, свого роду, напуття наступному виборчому органу влади – Раді Яготинської об’єднаної територіальної громади, що збереться після виборів, що відбудуться 25 жовтня. Воно стосується вжиття заходів щодо, не просто кардинального покращення її роботи, а врятування цієї медичної служби від наслідків, так званої, реформи.

Основним із питань порядку денного було внесення змін до районного бюджету, які дозволять райдержадміністрації, шляхом внутрішнього перерозподілу коштів, забезпечити фінансування захищених статей кошторисів комунальних установ та організацій Яготинської районної ради (заробітна плата, нарахування на неї та розрахунки за енергоносії), також виділили кошти Яготинській ЦРЛ у сумі 900 тис. грн. на придбання УЗІ-апарату та комплексу ІФА досліджень, який пришвидшить уточнення діагнозу на COVID-19.

Заслухавши начальника управління фінансів Яготинської райдержадміністрації О.Барсук, депутати надали дозвіл на списання безнадійної дебіторської заборгованості агропромислового банку «Україна», який став банкрутом ще в «лихі» дев’яності роки.

Виступив Володимир Павлович Семеняка, який від імені депутатського корпусу подякував Барсук Ользі Іванівні – начальнику управління фінансів райдержадміністрації, за те, що  протягом всієї каденції бюджет районної ради був збалансований, вчасно виплачувалася заробітна плата та інші виплати, не було ніяких збоїв у фінансуванні, та запропонував клопотати перед головою райдержадміністрації Кудрявським О.М. про те, щоб відзначити Барсук О.І. матеріальною винагородою, премією. Депутати районної ради одноголосно підтримали дану пропозицію та погодили переукладання контракту з директором КПТМ «Яготинтепломережа» Олегом Форостяним, з приходом якого на цю посаду підприємство отримало «друге дихання».

Не затвердили депутати Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2020 рік і не надали дозвіл сектору культури, національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації на списання основних засобів та необоротних активів.

Активну участь в обговоренні питань взяли депутати районної ради: В.Гопкало, О.Кулінський, А.Онищенко, В.Семеняка.

Підбиваючи підсумки останнього сесійного зібрання в історії Яготинської районної ради, голова районної ради Петро Володимирович Гайдай подякував депутатам за плідну, якісну роботу і побажав подальших успіхів.

 

« повернутися до списку новин