Яготинська районна рада

21 Листопада-День гідності та свободи

Переглядів: 503

21 листопада - День гідності та Свободи

 

Учасники АТО, керівники громадських організацій, волонтери, працівники районної ради,  представники громадськості району,  не порушуючи традицію, вшанували пам'ять загиблих під час революції Гідності та тих, хто поклав своє життя, захищаючи східні кордони України покладанням квітів до Стели Героїв на Алеї Слави.

До присутніх звернувся голова Яготинської районної ради В.Г. Грицай: « Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні всі,  кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках наших земляків, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв – патріотів за традицією, покладаючи квіти  до Стели Героїв на Алеї Слави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!»« повернутися до списку новин