Яготинська районна рада

Виїзд голови районної ради П.В. Гайдая в с. Годунівку

Переглядів: 512

Виїзд голови районної ради П.В. Гайдая в с. Годунівку

    Голова районної ради Петро Володимирович Гайдай 12 лютого 2019 року відвідав с. Годунівку, зустрівся з сільським головою, керівниками медичних та культурних закладів.

   Сільський голова Власенко Світлана Анатоліївна  наголосила, що бюджет сільської ради невеликий, але працюють всі і  працівники соціальної сфери і працівники господарств дружно,  стараються, допомагають один одному в інтересах громади.

   Сільська рада виділила 7 тис. грн. на  медикаменти в  ФАП, 13 тис.грн. на придбання акустичної колонки  в сільський клуб, на 2000 грн. закупили стільці в бібліотеку,  35 тис. грн. на встановлення паркану на кладовищі, 9 тис. грн. – на проведення поточного ремонту на   закритій технічній станції, здійснювали капітальний ремонт пам’ятників Героям Радянського Союзу Василю  Івановичу Кравченку та Івану Володимировичу Борщику.

    Не забувають також за свого земляка, воїна-афганця, загиблого в Афганістані   Івана Бондаренка, там постійно проводиться благоустрій, а в поточному році планується зробити капітальний ремонт.

Годунівська сільська рада єдина в районі, в якій працює державний реєстратор.

  Приміщення сільської ради, сільського клубу знаходяться в належному стані. Всюди побілено, пофарбовано, затишно.  На даний час сільський голова займається проблемою електропроводки, для відновлення електропостачання.

   Голова районної ради П.В. Гайдай відвідав сільський клуб та ознайомився з його роботою. Слід відмітити, що в сільському клубі проводяться вечори відпочинку для молоді, стоїть тенісний стіл, де молодь має змогу грати в теніс, працює художня самодіяльність, на даний час готуються до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

   В приміщенні ФАПу зараз проводиться поточний ремонт.

   В селі є своя футбольна команда «Архат» , яка вже принесла 2 переможних  футбольних кубки.

   Сільський голова Власенко С.А. переймається турботами і проблемами села. Одна з проблем – передача безкоштовно закритої технічної станції підприємству, яке постачає електроенергію.

   Голова районної ради П.В.Гайдай подякував сільському голові за сумлінну працю і побажав успіхів і натхнення в роботі.« повернутися до списку новин