Яготинська районна рада

Вітаємо працівників сільського господарства

Переглядів: 151

Шановні аграрії Яготинського району!

Від імені депутатського корпусу щиро і сердечно вітаю вас із професійним святомДнем працівників сільського господарства.

Вшанування хліборобської праці це свято, що пройшло через віки, щоб віддати шану тим, хто щоденною наполегливою працею робить вагомий внесок у продовольчий потенціал держави, сприяє успішному розвитку сільськогосподарської галузі району.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. 

Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. 

Аграрний сектор – основа економіки Яготинщини, яка є одним із лідерів Київщини з виробництва сільськогосподарської продукції. В усі часи наш край славився працьовитими і талановитими людьми, праця яких була і залишається запорукою добробуту людей.

Зберігаючи кращі традиції у сільськогосподарській галузі району ви, шановні аграрії, на високому рівні утримуєте рослинницьку та тваринницьку галузі. Завдяки і вам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є хліб, і до хліба!

Завдяки високій професійній майстерності керівників і спеціалістів підприємств у виробництво впроваджуються новітні технології, використовується краща вітчизняна та зарубіжна техніка.

Закінчується хліборобський рік, підводяться підсумки досягнутого. Намічаються плани на майбутнє. Ми поділяємо ваші турботи і з почуттям особливої поваги та безмежної вдячності вшановуємо кожного з вас, хто з власного досвіду знає справжню ціну вирощеному хлібу.

За всіх часів українці глибоко шанували справжніх господарів землі, які з ранку до вечора працювали в полі.

Низький уклін вам за хліб-сіль на столі, за самовідданість обраній професії, уміле господарювання, оптимізм, за створення належних умов для достойного життя селян. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі, достатку, мирі, злагоді та при доброму здоров’ї! 

Бажаю добра та творчої наснаги. Хай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Міцного здоров’я, щастя і благополуччя вам на довгі роки!

 

 З повагою, голова районної ради  П.ГАЙДАЙ

Депутатський корпус Яготинської районної ради

   « повернутися до списку новин