Яготинська районна рада

виконувач обов`язків голови районної ради В.А.Потельчак взяв участь у щотижневій апаратній нараді під головуванням В.С.Шмигановського

Переглядів: 214

 08 липня 2019 року  відбулась щотижнева апаратна нарада за участю виконувача обов`язків голови районної ради В.А.Потельчака, голови районної державної адміністрації В.С. Шмигановського,  заступників голови райдержадміністрації,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. 

          На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності  району:    про моніторинг роботи КПТМ «Яготинтепломережа» Яготинської районної ради  в опалювальний період; про стан землевідведення та оформлення права власності на об"єкти спільної комунальної власності сіл та міста Яготинського району; про виконання в Яготинському районі  Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за І півріччя 2019 року.

   По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації  підвів підсумки наради та дав ряд  доручень  щодо вирішення порушених питань.

За матеріалами офіційного сайту Яготинської райдержадміністрації.« повернутися до списку новин