Яготинська районна рада

Напередодні позачергової сесії відбулось засідання постійних депутатських комісій

Переглядів: 329

Сьогодні, 18 січня 2019 року, на засіданнях постійних депутатських комісій завершився попередній розгляд проектів рішень ради, внесених на позачергову 38 сесію районної ради.

На комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики розглянуті й підтримані проекти рішень: «Про внесення  змін  до  рішення  сесії  Яготинської районної ради VII скликання від 11.01.2018 року №622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6,7)», та «Про направлення вільного залишку загального фонду  районного бюджету Яготинського району», по яких доповідала Барсук О.І. – начальник управління фінансів Яготинської райдержадміністрації, а також затвердили план роботи комісії на 2019 рік.

Заслухавши розробників проектів рішень Форостяного О. С. – директора КПТМ Яготинтепломережа» «Про затвердження Статуту Комунального підприємства теплових мереж «Яготинтепломережа» (в новій  редакції), «Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для 2-ї групи споживачів (бюджетні  установи) та для 3-ї групи споживачів (інші споживачі), «Про затвердження результатів конкурсної комісії КПТМ «Яготинтепломережа» щодо передачі в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котельні, що перебуває на балансі підприємства, загальною площею 148 м2 , розташованої за адресою: вул. Незалежності, 50а, м. Яготин Київської області, 07700 (балансоутримувач КПТМ «Яготинтепломережа»).; Барсук О.І. – начальника управління фінансів Яготинської райдержадміністрації «Про надання згоди на прийняття з державної власності  у спільну власність територіальних громад сіл та міста Яготинського району будівлі, яка знаходиться за адресою: вул. Привокзальна, 23, м. Яготин, Київська область, 07700», члени комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності прийняли відповідні висновки та рекомендації.

Також на комісії заступником голови постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв`язку та комунальної власності комісії обрано Олександра Петровича Кулінського та затверджено план роботи комісії на 2019 рік.

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку також затвердила план роботи комісії на 2019 рік та розглянула проекти рішень:

- Про затвердження Плану роботи Яготинської районної ради на 2019 рік;

- Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 20 листопада 2015 року № 07-01- VII «Про утворення  постійної депутатської комісії  Яготинської районної ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин  та екології, затвердження її складу та обрання голови»;

- Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 25 грудня 2015 року №64-02-VII «Про Регламент роботи Яготинської районної ради»;

- Про затвердження «Положення про спільну грамоту Яготинської районної  державної адміністрації  та Яготинської районної ради і спільну Подяку  голови Яготинської районної державної адміністрації та голови Яготинської районної ради»;

- Про розгляд заяви депутата районної ради Коцюбайла С.Ф. про дострокове припинення  повноважень депутата районної ради.

         По всіх вищевказаних питаннях прийняті відповідні висновки та рекомендації, які направлені на розгляд сесії районної ради.

        

 

 « повернутися до списку новин