Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Гайдай П.В. взяв участь у засіданні сесії Лозовоярівської сільської ради

Переглядів: 425

    

 Гайдай П.В. взяв участь у засіданні сесії Лозовоярівської сільської ради

         13 лютого 2019 року  відбулась 33 сесія Лозовоярівської сільської ради, в якій взяв участь голова Яготинської районної ради Гайдай Петро Володимирович. Головний бухгалтер Рябуха О.П. інформувала щодо внесення змін у сільський бюджет на 2019 рік. Депутати прийняли рішення про виділення субвенційних коштів на медичну галузь (для придбання діагностичної апаратури у районну лікарню) у розмірі 50 тис.грн., на ремонт шкільного автобуса -  7 тис.грн. Для благоустрою села (придбання матеріалів) передбачені кошти у розмірі 85 тис. грн. Важливим питанням для жителів села є проведення ремонту доріг, на ці потреби буде виділено 30 тис.грн. На ремонт вуличного освітлення та придбання вузла обліку (по  вул. Шевченка) передбачено 83 тис.грн.

         На сесії також розглядалось питання надання одноразової матеріальної допомоги по місцевій  програмі «Турбота» (у розмірі мінімальної заробітної плати)  жителю села Сябру А.В., учаснику бойових дій. Депутати розглянули питання надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Вів сесію сільський голова Ліснянський Леонід Миколайович. 

         По закінченню порядку денного,  голова районної ради  П.В.Гайдай подякував депутатам сільської ради за активну роботу та сказав, що такі виїзди здійснюються не з метою контролю, а з метою зустрічі з представниками сільської громади – для того, щоб  з’ясувати як вирішуються проблемні питання у населеному пункті, чи задовольняються потреби громадян у медицині, освіті, соціальному захисті. Депутати повідомили про те, що є потреба поновити автобусний рейс з міста Яготина після 18.00, тому що діти, які навчаються  у інших населених пунктах, не можуть доїхати ввечері додому. Також людей турбує  питання підвезення студентів із усіх навколишніх сіл  на навчання до Березової Рудки.

« повернутися до списку новин